×
Menu

Kaski na hulajnogę

  Filtr
Kolory
Marki
Rozmiar
Regulowany rozmiar
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 3

Warto wiedzieć

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej głowy i zwiększ pewność siebie z kaskiem na hulajnogę

Kości zazwyczaj się zrastają, ale uszkodzenie czaszki, a nawet mózgu, to niezwykle niebezpieczna sprawa. Właśnie dlatego warto nosić kask podczas jazdy na hulajnodze.

Kask na hulajnogę przyda się nie tylko podczas wykonywania trików w powietrzu w lokalnym skateparku lub grindowania raili na ulicach. Kask na hulajnogę jest również ważny w przypadku osób, które chcą się bawić lub przemieszczają się na hulajnodze po mieście.

Kaski na hulajnogi są nie tylko dla amatorów i dzieci. Używa ich również wielu profesjonalistów i najlepszych zawodników na świecie, bo wiedzą, że wstrząśnienie mózgu na długo wyłączy ich z uprawiania sportu.

Nie ma wątpliwości, że będziesz czuł się pewniej, gdy będziesz bardziej bezpieczny. Kask na hulajnogę wyczynową sprawi, że będziesz mógł przekraczać kolejne granice.

Dzięki temu będziesz w stanie skoncentrować się na wykonywaniu trików i nie martwić się podczas nauki nowych rzeczy.

Dlaczego należy kupić kask na hulajnogę zamiast używać kasku na rower?

Tak, kask na hulajnogę i kask na rower mają wiele wspólnego, ale istnieją dwa główne powody, które powinny Cię przekonać do zakupu kasku na hulajnogę wyczynową:

Kaski na hulajnogi są odporne na wielokrotne uderzenia, zaś typowe kaski na rowery trzeba zmieniać po każdym poważnym uderzeniu.

  • Kask na hulajnogę posiada specjalny kształt, który chroni tył Twojej głowy, zaś kask na rower - nie.
  • Wszystkie kaski na hulajnogę, które znajdziesz w tej kategorii, posiadają certyfikat EN 1078. Oznacza to, że nadają się zarówno do jazdy na rolkach, hulajnodze i rowerze.
SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki