×
Menu

Kask na deskorolkę

  Filtr
Kolory
Marki
Rozmiar
Regulowany rozmiar
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 3

Warto wiedzieć

Kask na deskorolkę ratuje mózg

Dość często słyszymy, że "jazda na deskorolce uratowała moje życie". Jednak jest to sport ekstremalny, co oznacza, że wiąże się z nim dość wysokie ryzyko urazów. Dlatego jeśli chcesz uniknąć problemów, musisz zawsze nosić kask.

Kask skate jest w stanie znieść uderzenia i pomóc Ci w rozwoju

Nie jest trudno wyobrazić sobie, że uderzenie w głowę podczas jazdy na deskorolce może mieć poważne skutki, bo jeździsz po twardych powierzchniach: betonowym bowlu, asfaltowej ulicy lub metalowym railu. Nie chcesz, żeby znalazły się w pobliżu Twojej czaszki - dlatego musisz zaopatrzyć się w kask na deskorolkę lub longboard.

Oprócz tego, gdy wiesz, że jesteś bezpieczny, czujesz się bardziej zrelaksowany i możesz pozbyć się lęku, co pozwoli Ci osiągnąć więcej.

Uniwersalne kaski skaterskie

Ponieważ powierzchnia, o którą uderzasz podczas upadku z deskorolki jest praktycznie najtwardsza ze wszystkich, kask na deskorolkę ma często uniwersalne zastosowanie. Dzięki temu możesz go używać podczas jazdy na rowerze, hulajnodze i uprawianiu sportów rolkarskich. Upewnij się tylko, że wybrany kask posiada odpowiedni certyfikat.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki