×
Menu

Kask na deskorolkę

  Filtr
Kolory
Marki
Rozmiar
Regulowany rozmiar

Warto wiedzieć

Kask na deskorolkę ratuje mózg

Dość często słyszymy, że "jazda na deskorolce uratowała moje życie". Jednak jest to sport ekstremalny, co oznacza, że wiąże się z nim dość wysokie ryzyko urazów. Dlatego jeśli chcesz uniknąć problemów, musisz zawsze nosić kask.

Kask skate jest w stanie znieść uderzenia i pomóc Ci w rozwoju

Nie jest trudno wyobrazić sobie, że uderzenie w głowę podczas jazdy na deskorolce może mieć poważne skutki, bo jeździsz po twardych powierzchniach: betonowym bowlu, asfaltowej ulicy lub metalowym railu. Nie chcesz, żeby znalazły się w pobliżu Twojej czaszki - dlatego musisz zaopatrzyć się w kask na deskorolkę lub longboard.

Oprócz tego, gdy wiesz, że jesteś bezpieczny, czujesz się bardziej zrelaksowany i możesz pozbyć się lęku, co pozwoli Ci osiągnąć więcej.

Uniwersalne kaski skaterskie

Ponieważ powierzchnia, o którą uderzasz podczas upadku z deskorolki jest praktycznie najtwardsza ze wszystkich, kask na deskorolkę ma często uniwersalne zastosowanie. Dzięki temu możesz go używać podczas jazdy na rowerze, hulajnodze i uprawianiu sportów rolkarskich. Upewnij się tylko, że wybrany kask posiada odpowiedni certyfikat.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki