×
Menu

Blat do Deskorolki

  Filtr
Kolory
Marki
Szerokość decku
Długość decku
Materiał decku
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 8

Warto wiedzieć

Materiał i szerokość blatu deskorolki

Najczęściej wykorzystywanym drewnem do produkcji deskorolek jest drewno klonowe, ze względu na swoją giętkość i wytrzymałość. Większość blatów wykonana jest z 7 warstw skompresowanego drewna.

Co do szerokości blatu, to końcówka butów powinna trochę wystawać poza deck. Dzięki temu łatwiej będzie kontrolować jazdę. Z drugiej strony, blat nie powinien być zbyt wąski, gdyż będzie to miało wpływ na utrzymanie równowagi i zahaczanie końcówkami butów o podłoże, co kończy się uszkodzeniem obuwia i upadkami.

Historia kicktaila

Gdy pierwsze deskorolki pojawiły się na rynku, ich blaty były płaskie. Aby je ulepszyć i ułatwić stopom kontrolę przy trikach, Larry Stevenson wymyślił kicktail. Jeśli spojrzysz na deskorolkę, to oba zakończenia mają wygięcie w górę - są to kicktaile. W 1969 opatentował podwójny kicktail.

Wyraź swój styl poprzez wizerunek decku do deskorolki

Tu znajdziesz nasz wybór blatów (decków) do deskorolek. Deck, w przeciwieństwie do kompletnej deskorolki, dostarczany jest bez kółek, trucków i śrubek. To daje Ci możliwość stworzenia swojej własnej deskorolki, z dokładnie tymi elementami, które najbardziej Tobie odpowiadają. Niektóre blaty dostarczane są z wcześniej naklejonym papierem, jednak większość wymaga dodatkowego zakupu griptape (papieru).

Po co ograniczać się do jazdy na desce? Przy ogromnym wyborze kolorów i designów, może użyć decków do kreatywnych celów, na przykład jako półek na ścianie. Dzięki temu dodasz cząstkę siebie i deskorolkowego elementu w domu czy mieszkaniu.

W świecie deskorolkarskim całkiem częsta jest współpraca między obiecującymi artystami i producentami deskorolek, aby tworzyć wyraziste projekty desek. Dzięki temu możesz znaleźć deskorolkę, która pozwoli Ci wyrazić Twój styl.

Dowiedz się więcej o każdym blacie, kolorze, rozmiarze i akcesoriach, klikając w opis produktu.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki