×
Menu

Neoprenowe buty do pływania

  Filtr
Marki
Rozmiar buta
Grubość

Buty neoprenowe utrzymają stopy w cieple w wodzie

Para neoprenowych butów lub dobrej jakości butów surfingowych jest kluczowym elementem sprzętu, gdy surfujesz w zimnej wodzie. Buty do pływania mogą stanowić różnicę między długą sesją w ekstremalnie chłodnej temperaturze a sytuacją, gdy nie będziesz w stanie złapać nawet pojedynczej fali, ze względu na wychłodzone stopy i brak czucia.

Na szczęście, mamy w ofercie szeroki wybór butów neoprenowych i butów do pływania, dzięki którym będzie ci przyjemnie, wygodnie i co najważniejsze, pozwoli ci surfować dłużej.

Jakie buty do wody wybrać? Okrągły przód czy palce osobno?

Jak można zauważyć, niektóre z naszych butów neoprenowych posiadają okrągły przód, a niektóre mają palce osobno.

Para butów z palcami osobno przypominają rękawiczki, gdzie duży palec jest oddzielony od reszty palców. Zwolennicy tego rodzaju butów twierdzą, że dają one im lepszą równowagę i czucie deski.

Design z okrągłym przodem to po prostu para neoprenowych butów. Palce nie są rozdzielone. Wielu surferów uważa, że ten rodzaj butów jest bardziej komfortowy.

Jaki rozmiar butów do pływania wybrać?

Wszystkie buty neoprenowe do pływania dostępne są tylko w rozmiarówce męskiej, w pełnych numerach - nie ma połówek czy ćwiartek.

Nowe buty mogą wydawać się na początku trochę ciasne, ale po kilku użyciach rozciągną się i lepiej dopasują. Zasadą jest, by palec dotykał czubka buta przy pierwszym przymierzeniu. Po kilku użyciach będą idealne.

Jako że buty do sportów wodnych są zazwyczaj oferowane w rozmiarówce męskiej, to kobiety i dziewczyny powinny wybrać numer o jeden lub dwa mniejszy.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki