×
Menu

Zaciski do hulajnogi

  Filtr
Kolory
Marki
Wewnętrzna średnica obejmy
Rozmiar zacisku
Zawarty system kompresji
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Warto wiedzieć

Obejma do hulajnogi - połączenie widelca i kierownicy

Na tej stronie znajdziesz szeroki wybór kolorowych obejm do hulajnogi. Dostępne są w różnych kształtach i designach, aby pasować do Twojego gustu i stylu. Poza praktycznym zastosowaniem, obejmy są idealne do personalizowania i zmiany wizualnej hulajnogi.

Obejma stosowana jest do połączenia widelca z kierownicą hulajnogi. Jest niezbędnym elementem do skompletowania zestawu hulajnogi wyczynowej. Gdy obejma jest odpowiednio dokręcona, to widelec i kierownica nie ruszają się w trakcie jazdy na hulajnodze.

Jest to ważne w trakcie wykonywania trików, gdzie bezpieczeństwo jest kluczowe. Obejma zapewnia, że w trakcie skrętów kółka jadą w tym samym kierunku co kierownica. Dzięki temu zawsze jedziesz w wybranym kierunku. Jeśli napotykasz na problem z responsywnością swojej hulajnogi, problem często leży w obejmie. Często wystarczy dokręcić śruby, lecz w niektórych wypadkach wymiana obejmy może być konieczna.

Objemy do hulajnogi - rozmiary

Obejmy dostępne są w dwóch rozmiarach:

  • obejmy standardowe - wewnętrzna średnica wynosi 32 mm i pasuje do standardowych kierownic.
  • obejmy oversized - wewnętrzna średnica wynosi 35 mm i pasuje do kierownic oversized.

Niektóre klamry posiadają wbudowany system SCS, który działa zarówno jako klamra i system kompresji. Sa one również dostępne w obu rozmiarach.

Zauważ, że niektóre obejmy są kompatybilne zarówno ze standardowymi kierownicami jak i oversized, wszystko dzięki wewnętrznej podkładce.

Sprawdź nasz wybór obejm do hulajnogi i znajdź taką, która doda efekt wow do Twojej hulajnogi.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki