×
Menu

Nakładki na pegi BMX

Nakładki do pegów freestyle'owych BMX

Nakładki są używane z pegami do rowerów BMX. Czasami są one mylone ze sobą, jednak są to dwie różne części. Nakładki na pegi to rodzaj wymiennej rurki, używanej w pegach do roweru BMX. Pegi są używane do grindów. Nie da się uniknąć zużycia pegów od grindowania raili, krawężników i krawędzi murków.

Jeśli używasz stalowe pegi, to musisz zmienić cały peg. W przeciwieństwie do stalowych pegów, przy plastikowych pegach masz nakładkę, którą wystarczy wymienić i jesteś znowu gotowy do działania.

Dobry ślizg plastikowych pegów

Wielu zawodników freestyle BMX preferuje nakładki plastikowe od całych stalowych pegów, gdyż plastikowe, dzięki lepszemu ślizgowi, ułatwiają grindy. Większość nakładek jest produkowana z plastiku, lecz te stalowe potrafią więcej wytrzymać.

Ważne:

  • Nie wszystkie pegi są kompatybilne z nakładkami.
  • Tradycyjne stalowe pegi nie mogą być używane z nakładkami.

Mamy w ofercie szeroki wybór nakładek (BMX sleeve) do pegów od jednych z najlepszych producentów w świecie freestyle BMX, takich jak Wethepeople, G-Sport, Salt, Animal Butcher oraz Shadow S.O.D.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie wyboru nakładki na plastikowe pegi, lub masz wątpliwości jak zmienić nakładki, to zapraszamy do kontaktu z nami. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki