×
Menu

Rolki Freeskate

  Filtr
Marki
Rozmiar buta
Średnica koła

Warto wiedzieć

Charakterystyka rolek Freestyle

Pod nazwą Freestyle (lub Freeskate) kryje się bardzo wiele różnych rolek inline, przeznaczonych do różnych celów. Wszystkie freestyle rolki mają jednak wiele wspólnych cech - średniej wielkości koła zamontowane blisko siebie, twardy but dla lepszej ochrony stopy, co sprawia, że są odpowiednio przystosowane do wykonywania trików. Pomimo tego rolki freeskate mogą się od siebie różnić - niektóre wyglądają jak rolki inline, inne z kolei bardziej przypominają rolki agresywne z mniejszymi kołami i masywnym butem. Niektóre rolki freeskate inline mają większe kółka na środku, co ułatwia skręcanie. Te modele są idealne do jazdy slalomowej.

Tu znajdziesz nasz wybór coraz bardziej popularnych rolek Freeskate. Rolki Freeskate są z założenia wielofunkcyjne, z wytrzymałym designem i konstrukcją, które dają Ci większą swobodę podczas jazdy.

Kiedy i gdzie jeździć na rolkach freeskate?

Rolki freeskate inline to połączenie rolek fitness z bardzo wytrzymałymi rolkami z typu agresywnych oraz rolek do hokeja. Oznacza to, że rolki freeskate mogą być używane zarówno do intensywnych treningów jak i gry w hokeja oraz do wykonywania trików.

Rolki freeskate są czasami nazywane rolkami urban, ze względu na ich popularność w terenach miejskich. Freeskate mają szerokie zastosowanie. Można na nich jeździć zarówno podczas wycieczek po mieście oraz wtedy, gdy chcesz wykonywać triki. Dodatkowo rolki są wygodne i zapewniają doskonałe wsparcie w kostce. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz używać swoich rolek wyłącznie do wykonywania trików, lepszym wyborem będzie zakup rolek agresywnych.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki