MENU
×

Freeskate

  Filtr
Marki
Rozmiar buta
Średnica koła
Twardość kół
Wheelbase
Rodzaj buta
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Tu znajdziesz nasz wybór coraz bardziej popularnych rolek FreeSkate. Rolki Freeskate sa z założenia wielofunkcyjne, z wytrzymałym designem i konstrukcją, które dają Ci większą swobodę podczas jazdy.

Charakterystyka rolek Freeskate

Pod nazwą Freeskate kryje się bardzo wiele różnych rolek inline, przeznaczonych do różnych celów. Wszystkie freeskate mają jednak wiele wspólnych cech - średniej wielkości koła zamontowane blisko siebie, twardy but dla lepszej ochrony stopy, co sprawia, że są odpowiednio przystosowane do wykonywania trików. Pomimo tego freeskates mogą się od siebie różnić - niektóre wyglądają jak rolki inline, inne z kolei bardziej przypominają rolki agresywne z mniejszymi kołami i masywnym butem. Niektóre rolki freeskate mają większe kółka na środku, co ułatwia skręcanie. Te modele są idealne do jazdy slalomowej.

Kiedy i gdzie jeździć na rolkach freeskate?

Rolki freeskate to połączenie rolek fitness z bardzo wytrzymałymi rolkami z typu agresywnych oraz rolek do hokeja. Oznacza to, że rolki freeskate mogą być używane zarówno do intensywnych treningów jak i gry w hokeja oraz do wykonywania trików.

Rolki freeskate są czasami nazywane rolkami urban, ze względu na ich popularność w terenach miejskich. Freeskate mają szerokie zastosowanie. Można na nich jeździć zarówno podczas wycieczek po mieście oraz wtedy gdy chcesz wykonywać triki. Dodatkowo rolki są wygodne i zapewniają doskonałe wsparcie w kostce. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz używać swoich rolek wyłącznie do wykonywania trików, lepszym wyborem będzie zakup rolek agresywnych.

Pamiętaj, że - zupełnie za darmo - dostarczymy do Ciebie inny rozmiar rolek, jeśli bedzie taka potrzeba. Zajrzyj do naszych przewodników po rozmiarach by znaleść wskazówki jaki rozmiar wybrać (link na głównej stronie produktów).

';