×
Menu

BMX Rower Wyczynowy

  Filtr
Kolory
Marki
Średnica koła
Długość ramy
Poziom umiejętności
Piasta
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 4

Warto wiedzieć

Rowery BMX - Rowery wyczynowe do trików

BMX Vyczynowy (Freestyle BMX) is a creative sport, which is often used in gymnastics and sports training. You can download the free encyclopedia Jump to: navigation, search

In this category you will find a selection of some of the most popular BMX products. We offer a wide range of BMX cars, which we plan to build in BMX freestyle racing. If you are looking for a new car, you can get a complete BMX from the best company in the world.

Freestyle BMX started in the late 70's, when it came to riding the BMX, it was very easy to get along with some of the top scorers.

Freestyle BMX to kilka dyscyplin, takich jak Dirt / Trail, Street, Park oraz Flatland. New, popular freestyle wrestling cars, complete BMX races and BMX races, as well as two-wheel drive.

Rowery Freestyle BMX

Freestyle BMX to kreatywny sport, w którym skupiasz się na wykonywaniu trików i sztuczek. Możesz wykorzystywać różne rodzaje przeszkód podczas jazdy czy też wykonywać triki na płaskiej nawierzchni.

W tej kategorii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do jazdy freestyle BMX. Posiadamy szeroki wybór części do BMX, gdy planujesz naprawę lub zamianę części w rowerze freestyle BMX. Jeśli szukasz nowego roweru, mamy w ofercie wiele kompletnych BMX od najlepszych firm na rynku.

Freestyle BMX rozwinął się w połowie lat 70., kiedy to rowerzyści BMX zaczęli używać tych samych przeszkód i miejsc do jazdy co deskorolkarze.

Freestyle BMX to kilka dyscyplin, takich jak Dirt/Trail, Street, Park oraz Flatland. Nieważne, który rodzaj jazdy freestyle preferujesz, mamy kompletne BMX i części do rowerów BMX, które spełnią Twoje wymagania.

Street BMX

Możesz używać roweru Freestyle BMX w mieście w taki sam sposób, jak inni używają hulajnóg, deskorolek czy rolek inline. Typowymi przeszkodami w czasie jazdy ulicznej są schody, poręcze, rurki, murki i podobne.

Park BMX

Dobra opcja, jeśli preferujesz wykonywanie trików w skateparku. Rampy i rurki świetnie sprawdzają się podczas jazdy Freestyle BMX.

Flatland BMX

Flatland różni się od większości innych dyscyplin freestyle, polega na wykonywaniu trików i ewolucji na płaskiej nawierzchni, bez przeszkód. Bardzo ważna jest tu idealna równowaga i wysokie zdolności techniczne na rowerze. Rower Freestyle BMX musi być bardzo wytrzymały, gdyż rowerzysta często staje na różnych jego elementach - na pegach czy ramie. Jazda flatland łączy w sobie triki z elementami z breakdance'u, często traktowana jest jako pokaz artystyczny.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, poczytaj specyfikacje każdego z produktów w kategorii Freestyle BMX.

Trail/Dirt BMX

Jazda na specjalnie przygotowanym torze na zewnątrz oraz na przeszkodach usypanych z piachu/żwiru. Polega na skokach pomiędzy dwoma usypanymi rampami i wykonywaniu trików i ewolucji w powietrzu. Mimo że Trail i Dirt to bardzo podobne dyscypliny, są między nimi pewne różnice. Trail to odpowiednia płynność i wykonywanie zaawansowanych trików, natomiast Dirt to wyższe rampy, a wykonywane na nich ewolucje są bardziej ryzykowne.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki