×
Menu

Pompowane deski SUP

  Filtr
Kolory
Marki
Długość
Akywność SUP
Waga Użytkownika

Warto wiedzieć

Pompowane deski iSUP

Pompowane deski Stand Up Paddle (ISUP) są twarde na zewnątrz, jak np. SUPy z włókna szklanego wykonane z bardzo wytrzymałego materiału z utwardzonej gumy, ale zamiast solidnego rdzenia iSUPy posiadają wewnątrz powietrze, co sprawia, że mają w kilku aspektach przewagę, zwłaszcza jeśli chodzi o transport i przechowywanie.

Pompowane deski Stand Up Paddle (iSUP) wykonano z warstw plastiku PVC i milionów splecionych włókien, które łączą wierzch i spód deski. Te włókna są zaskakująco mocne gdy deska zostanie napompowana. Podsumowując, pompowany SUP / iSUP jest zazwyczaj lżejszy od niepompowanych odpowiedników.

Podobnie jak ich “twardzi” bracia, pompowane deski SUP mogą być używane do cruisingu po jeziorach, touringu na oceanicznych zatokach, łowienia ryb, surfowania i nawet uprawiania jogi.

Chociaż pompowane deski do wiosłowania cechuje świetne unoszenie się na wodzie, polecamy używać ich jedynie zgodnie z ich przeznaczeniem: surfowaniem po spokojnej tafli wody, z małymi falami, lub na pobliskim jeziorze.

Czemu warto wybrać iSUP / pompowaną Stand Up Paddleboard?

  • Jeśli nie masz dużo miejsca albo nie masz dużego samochodu do transportu desek SUP lub jesteś nowym albo okazjonalnym SUP surferem, to z pewnością zauważysz zalety wyboru iSUP zamiast klasycznego SUPa z włókna szklanego.
  • Nie potrzebujesz dużo miejsca do przechowywania, bo deska może zmieścić się w plecaku gdy spuścisz z niej powietrze.

To wszystko ułatwia transportowanie deski po całym świecie gdy odkrywasz najlepsze miejsca na świecie.

Posiadamy szeroką ofertę pompowanych SUPów o różnych designach i różnych marek, np. Fanatic, STX i Ten Toes.

Masz jakiekolwiek wątpliwości? Skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z naszym zespołem Obsługi Klienta.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki