MENU
×

Buty do Rolek Agresywnych

  Filtr
Marki
Rozmiar
Rozmiar buta
Rodzaj buta
Cechy wkładek

Wszystkie nasze buty do rolek agresywnych i szyny pasują do siebie idealnie

Czy but pasuje do szyny? Tego pytania nie musisz sobie zadawać, jeśli zdecydowałeś się na zbudowanie w SkatePro własnego zestawu rolek agresywnych. W tej kategorii znajdziesz nasz wybór butów do rolek agresywnych, kompatybilnych z systemem UFS, co oznacza, że pasują do najbardziej popularnego standardu na rynku.

Jedną z zalet kupowania osobno butów do rolek jest możliwość zbudowania własnego, unikatowego zestawu rolek agresywnych. Zaczynając od butów masz możliwość dopasowania swojego zestawu przy pomocy szyn, łożysk i kółek. Jeśli masz już parę rolek agresywnych inline, to możesz użyć części z tych rolek wraz z nowymi butami, by zaoszczędzić pieniądze i stworzyć nowe, unikatowe rolki.

W tej sekcji znajdziesz również niektóre modele butów, które nie są używane w kompletach rolek agresywnych, dostępnych na naszej stronie internetowej. Spowodowane jest to tym, że niektóre buty produkowane są w ograniczonych ilościach, a producenci chcą, by ich klienci mogli optymalizować swoje zestawy, tworząc idealne połączenie dla swoich osobistych preferencji i stylu jazdy.

Mamy w ofercie szeroki asortyment butów do rolek agresywnych od wielu producentów. Aktualnie jednym z najpopularniejszych butów w tej kategorii jest model V13 od firmy Val, który jest redesignem kultowego modelu Majestic12 od firmy Roces, który pozwolił zdefiniować jazdę agresywną w końcówce lat 90.

';