×
Menu

Deski do surfingu

  Filtr
Kolory
Marki
Długość

Warto wiedzieć

Poszukujesz deski do surfingu?

Jeśli chcesz rzucić się w fale, ale nie jesteś pewien gdzie i kiedy, deska do surfingu o miękkiej warstwie wierzchniej z pewnością przypadnie Ci do gustu. Nie jest ona tak delikatna jak standardowa deska do surfingu i daje sobie radę z mniejszymi i delikatniejszymi falami.

Baw się na desce do surfingu

Zabawa i przyjemne spędzanie czasu stanowi część kultury surfingowej. W końcu nie chodzi o to, aby stać się profesjonalistą w jeden dzień. I tu pojawia się deska do surfingu wyściełana pianką.

Deska do surfingu z miękką warstwą wierzchnią lub wyłożona pianką z pewnością sprawi, że na Twojej twarzy zagości uśmiech, gdy będziesz pływał bez wielkiego wysiłku i wiosłowania.

Deska z miękką warstwą wierzchnią lub...

Jeśli zależy Ci na większej różnorodności, możesz spróbować swoich sił na Waveskaterach lub deski z foilem, jeśli zależy Ci na większych wyzwaniach dla bardziej zaawansowanych surferów. Waveskatera można używać jak deski do surfingu, bodyboarda, lub w jeszcze inny sposób. I, co najlepsze, jest niesamowicie wytrzymały.

Jeśli masz już jakieś doświadczenie w surfingu lub chcesz spróbować swoich sił w bardziej hardcore'owej niszy, postaw na foiling i deski do surfingu z foilem.

Każdą z tych desek znajdziesz na naszej stronie!

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki