×
Menu

Sprzęt do wakeboardu

  Filtr
Marki

Warto wiedzieć

Dodaj akcesoria i spersonalizuj swoją deskę

Na pewno nie chcesz znaleźć się w sytuacji, kiedy podczas wypadu nad wodę brakuje Ci śrubki, śrubokręta czy zapasowego statecznika. Może to zrujnować twój dzień i będziesz zmuszony wracać wcześniej do domu.

Jeśli chcesz temu zapobiec, zalecamy spojrzeć na sprzęt do wakeboardingu, który oferujemy w tej kategorii.

Znajdziesz tutaj również stateczniki, mimo że nie są one koniecznością i niezbędnym elementem, jeśli chodzi o wakeboarding. Stateczniki mogą być jednak bardzo przydatne podczas przejść z krawędzi na krawędź. Dodatkowo pozwalają na lepszą kontrolę nad deską i mogą zapobiec ześlizgnięciu się.

Jednak wielu surferów decyduje się na surfowanie bez stateczników, szczególnie Ci, którzy skupiają się na wykonywaniu trików na rampach, torach i beczkach, gdzie mogliby uszkodzić swoje stateczniki. Można to porównać do sytuacji, kiedy jedziesz autem po oblodzonej drodze. Jesteś w stanie prowadzić samochód na takiej drodze, jak i deskę bez statecznika, ale w tych dwóch przypadkach masz ograniczoną kontrolę. Jeśli jednak dodasz brawurę i szybkość do swojego stylu, to twoja trakcja, jak i kontrola drastycznie się zmniejszy. Powinieneś być tego świadomy.

Statecznik ma ogromny wpływ na ogólne wrażenia z surfowania. Statecznik zmieni styl pływania i odczucie twojego wakeboarda. Jeśli masz deskę, która jest przeznaczona do dużych prędkości bez żadnych stateczników, to nie masz co się przejmowac, ponieważ z łatwością możesz zamontować na niej stateczniki a tym samym nadać jej wolniejszego odczucia.

Jeśli chcesz w jakiś sposób dostosować deskę do swoich potrzeb, śmiało zadzwoń do nas, a my pomożemy Ci określić, jaki statecznik będzie dla ciebie najlepszy.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki