×
Menu

Pady i Strapy do Kiteboardu

  Filtr
Marki
Rozmiar buta
Styl Jazdy

Zachowaj kontrolę nad deską dzięki wiązaniom i strapom do kiteboardów

Wiązania i footstrapy do kitesurfingu to dwa różne rodzaje sprzętu, który łączy Cię z deską kite. Wiązania kiteboardowe to buty, w które zapina się stopy, natomiast footstrapy kiteboardowe są zaprojektowane bardziej jak kapcie, w które wsuwa się stopy.

Dużą zaletą korzystania z zestawu wiązań jest to, że nie musisz się martwić o utratę deski podczas upadku, ponieważ twoje stopy są mocno przymocowane. Buty do kiteboardingu zapewniają także większą kontrolę podczas wykonywania trików powietrznych. Wiązania kiteboardowe są bardzo łatwe do zakładania i zdejmowania oraz bardzo lekkie, dlatego nadają się raczej dla początkujących, choć używa ich także wielu doświadczonych riderów. Często wiązania są projektowane z myślą o jednym lub dwóch stylach jazdy, więc skorzystaj z filtra, który pomoże Ci zawęzić wybór.

Czy można założyć wiązania wakeboardowe na deskę kiteboardową?

Tak, jest wielu kitesurferów, którzy decydują się na używanie wiązań wakeboardowych na swoich deskach kite. Prawie wszystkie modele są kompatybilne z deskami, ale należy to sprawdzić przed zakupem. Wiązania te działają bardzo podobnie do siebie, ale bardziej zaawansowani kitesurferzy wolą używać wiązań kiteboardowych, ponieważ są one w stanie wytrzymać większe skręty. Rynek wiązań wakeboardowych jest tak duży, zarówno pod względem jakości, jak i ceny, że daje to znacznie szerszą gamę produktów do wyboru.

Latawce i Trapezy to pozostałe najważniejsze elementy wyposażenia do uprawiania kitesurfingu. Sprawdź nasz przydatny przewodnik - Kupowanie Sprzętu do Kitesurfingu, aby uzyskać więcej informacji.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki