×
Menu

Akcesoria do deski SUP

Warto wiedzieć

Płetwy i akcesoria do SUP

Jeśli potrzebujesz części do SUP, sprzętu do SUP lub innych akcesoriów do SUP, to dobrze trafiłes. W tej kategorii znajdziesz różne części, które pomogą utrzymać twój SUP lub iSUP na wodzie przez wiele lat.

W tej kategorii znajdziesz również torby na wiosła i płetwy do desek SUP i iSUP.

Prawdziwe wyzwanie może stanowić zwłaszcza znalezienie płetw. Istnieje wiele różnych płetw, a jeśli nie wiesz, czego szukasz i czego od nich chcesz, to cały preces może stać się skomplikowany. Główne zadanie płetwy to pomoc w utrzymaniu stabilności na desce SUP, abyś mógł z jak największą łatwością wykonywać manewry na desce. Można powiedzieć, że płetwy pomagają ci osiągnąć to, czego TY chcesz, a nie to, co dyktuje wiatr i fale.

Ważne części SUP - płetwy

Istnieją trzy główne typy płetw SUP: płetwy SUP do pływania po gładkiej tafli wody, uniwersalne multi-płetwy i płetwy SUP wyścigowe. Sprzedajemy głównie płetwy do desek do pływania na spokojnych wodach (flatwater), więc jeśli kupiłeś na SkatePro iSUP, powinienś wybrać płetwę flatwater lub uniwersalną (multi-fin).

Deski ISUP są zazwyczaj przeznaczone do pływania na spokojnych wodach bez fal. Posiadają tylko jedną, długą płetwę. Zapewnia ona dobrą stabilność deski i jedynie minimalny opór, co umożliwia płynięcie prosto na długich dystansach. Nie ma znaczenia, czy uprawiasz touring, czy bierzesz udział w wyścigach. Ta płetwa jest doskonała do swodobnego wiosłowania, pływania od brzegu do brzegu (przekraczania wody) lub pływania z dzieciem lub zwierzęciem.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki