×
Menu

Akcesoria do Desek SUP

  Filtr
Marki

Warto wiedzieć

Części SUP do Twojej deski

Chociaż deska SUP nie składa się ze zbyt wielu części, na rynku dostępne jest kilka akcesoriów, które mogą znacząco usprawnić Twój czas spędzany na wodzie. Jeśli korzystasz z pompowanej deski iSUP, może Ci się przydać solidna pompka do deski, która sprawnie napełni ją powietrzem. Do wyboru masz klasyczne pompki ręczne oraz modele elektryczne, które wymagają znacznie mniejszego wysiłku.

Jeśli chodzi o finy, czyli płetwy do desek SUP, na rynku dostępne są w zasadzie 3 rozwiązania: finy na spokojną wodę, uniwersalne finy do różnych zastosowań i finy wyścigowe. Największą popularnością cieszą się stateczniki na spokojną wodę. Jeśli kupiłeś deskę iSUP powinieneś się zaopatrzyć właśnie w statecznik na spokojną wodę (Flatwater) albo uniwersalny tzw. multi-fin.

Inne akcesoria SUP, które mogą się okazać przydatne, to torby na deski SUP, zapasowe wentyle czy pokrowce na wiosła. Jeśli rozważasz zakup pompowanej deski SUP, ale nie jesteś pewien, jak się za to zabrać, zrzuć okiem na nasz poradnik Kupowanie Deski SUP.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki