×
Menu

Akcesoria do Wakesurfingu

Surfuj na wake jak nigdy wcześniej

Na rynku dostępne jest wiele różnych części, które pozwolą Ci poprawić Twoje wakesurfingowe doświadczenie. Wake shaper, czyli tzw. kształtownik fal, to popularne akcesorium, które montuje się na boku łódki, by usprawnić kształt produkowanej fali. Finy wakesurfingowe poprawiają z kolei stabilność i kontrolę nad deską oraz pozwalają na większą kreatywność podczas pływania. Traction pady, czyli nakładki trakcyjne, zapewniają za to odpowiednią przyczepność Twoim stopom, dzięki czemu jesteś w stanie utrzymać się na desce.

Stwórz falę idealną dzięki wake shaperom

Idealna fala do wakesurfingu powinna być gładka, stabilna i wysoka. Naturalnie produkowane przez łódki fale nie zawsze takie są. Dlatego na bokach łódek często montuje się tzw. wake shapery, które nie tylko wygładzają falę, ale również nadają jej odpowiedni kształt. Z łatwością przymocujesz je do łódki za pomocą przyssawek lub pasków na rzepy w zależności od modelu.

Wakesurfing jest w istocie bardzo zbliżony do wakeboardingu. Między tymi sportami występuje jednak kilka drobnych różnic. Wakesurferzy do utrzymania się w ruchu wykorzystują wytworzoną przez łódkę falę, podczas gdy wakeboarderzy są przez cały czas ciągnięci na linie. Wakeboarding jest bardziej nastawiony na skoki i wykonywanie trików. Jeśli sądzisz, że to coś dla Ciebie, sprawdź naszą ofertę Wakeboardów.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki