MENU
×

Buty do rolek do jazdy szybkiej

Buty do rolek do jazdy szybkiej - bardzo smukły wygląd

Buty do rolek do jazdy szybkiej cechuje bardzo płynny i smukły wygląd. Nie ma wątpliwości, że stworzono je i zoptymalizowano do jazdy z dużą prędkością. Niektóre z butów z bardzo niską cholewką bardziej przypominają tradycyjny but niż coś, co można zamontować na szynie z kółkami i podróżować z prędkością ok. 60 km/h.

Na tej stronie znajdziesz buty do rolek do jazdy szybkiej dla kobiet i męższyczn.

Bardzo ważne jest by but do rolek inline do jazdy szybkiej zapewniał odpowiednią stabilizację i wygodę podczas jazdy. Ponieważ buty zoptymalizowano do osiągania wysokiej prędkości, usunięto z nich liner i wysoki cuff. Niektóre z butów do jazdy szybkiej, które wykonano z włókna węglowego, można kształtować termicznie, aby osiągnąć jak najlepsze dopasowanie.

Jeśli wcześniej nie próbowałeś jazdy szybkiej lub przechodzisz na nią z jazdy na rolkach fitness, to przejście na jazdę na rolkach z minimalną ilością elementów zapewniających komfort może stanowić szok, zwłaszcza podczas dłuższych treningów na drogach. Ale nie przejmuj się - niedługo przyzwyczaisz się do braku wsparcia w kostce i miękkiego linera.

Powerslide to wysokiej jakości buty do jazdy szybkiej

Oferujemy wiele różnych butów do rolek do jazdy szybkiej firmy Powerslide, bo naszym zdaiem jest to najlepsza firma tworząca rolki do jazdy szybkiej. Spójrzmy na prestiżowy maraton w Berlinie: praktycznie wszyscy najlepsi rolkarze używają rolek Powerslide. Skorupa w większości modeli jest wykonana w 100% z włókna węglowego. Jest ono bardzo lekkie, ale zarazem bardzo wytrzymałe, co sprawia, że jest idealne do szybkiej jazdy.

Na tej stronie znajdziesz buty do rolek do jazdy szybkiej dla kobiet i męższyczn.

Bardzo istotne jest, by buty do rolek inline do jazdy szybkiej zapewniały odpowiednie wsparcie i były idealnie dopasowane do stopy. Dobre buty do jazdy szybkiej wykonane z włókna węglowego można kształtować termicznie, aby osiągnąć jak najlepsze dopasowanie. Znajdziesz tutaj również wykonane na zamówienie buty do rolek do jazdy szybkiej, które są dopasowane do odlewu Twojej stopy.

';