×
MENU

Informacje o dostawie

Zamówienia z Polski

Czas dostawy

Czas dostawy to 3-4 dni robocze przy zamówieniu produktów, które są dostępne w magazynie. Zwróć uwagę, że czas dostawy liczony jest od następnego dnia po zaksiegowaniu wpłaty, dla produktów dostępnych w magazynie.

Wysyłka

  • Zamówienie o wartości poniżej 299zł
    • 29zł - DPD: Dostawa pod wskazany adres
    • 39zł - GLS: Dostawa pod wskazany adres
  • Zamówienie o wartości powyżej 299zł
    • Darmowa - DPD: Dostawa pod wskazany adres
    • 15zł - GLS: Dostawa pod wskazany adres

Płatność za pobraniem nie jest w tym momencie możliwa. Pracujemy nad umożliwieniem tej opcji płatności w najbliższym czasie.

Dostawa

Poza ceną produktów, musisz ponieść koszt dostawy produktów. Koszt dostawy jest zawsze widoczny w procesie składania zamówienia, jak i również w potwierdzeniu złożonego zamówienia, które otrzymujesz na podany adres e-mail.

Czas dostawy

Czas dostawy to 3-4 dni robocze przy zamówieniu produktów, które są dostępne w magazynie, w zależności od wybranego kuriera.

Jeśli zamówiłeś produkty, które nie są dostępne w magazynie, Twoje zamówienie zostanie wysłane, w momencie, gdy wszystkie produkty, które zamówiłeś, będą dostępne. Oszacujemy datę wysyłki produktu i dostawa potrwa 3-4 dni roboczych od momentu wysłania.

Tracking - śledzenie przesyłki

Kiedy Twoje zamówienie zostanie wysłane, automatycznie dostaniesz e-mail z linkiem i numerem Twojej paczki do możliwości jej śledzenia. Przesyłki nadane pocztą nie posiadają numeru nadania i nie ma możliwości ich śledzenia.

Cło i podatki

Wszystkie ceny zawierają polski podatek VAT, co stanowi 23%. 

Zwrot Vat

Niestety w tej chwili nie oferujemy zwrotu VAT obywatelom i podróżnym spoza Unii Europejskiej.

SkatePro