×
MENU

Dostawa i zwroty

Zamówienia z Polski

Czas dostawy
Produkty wysyłane są z Belgi I Danii. Aby zamówienie zostało wysłane dzisiaj, złóż i opłać zamówienie do godziny 16:00 (pn. - czw.) lub do godziny 15:30 (pt.)

 • GLS: 3 dni robocze
 • DPD: 3-4 dni robocze

Zwróć uwagę, że czas dostawy liczony jest od następnego dnia po zaksiegowaniu wpłaty, dla produktów dostępnych w magazynie.

Wysyłka
Kosz dostawy zależy od wartości zamówienia oraz wybranej firmy kurierskiej. 

 • Zamówienie o wartości poniżej 99zł
  • 19zł - DPD: Dostawa pod wskazany adres (dotyczy wyłącznie paczek poniżej 1kg)
 • Zamówienie o wartości poniżej 299zł
  • 35zł - DPD: Dostawa pod wskazany adres
  • 49zł - GLS: Dostawa pod wskazany adres
 • Zamówienie o wartości powyżej 299zł
  • Darmowa - DPD: Dostawa pod wskazany adres
  • 19zł - GLS: Dostawa pod wskazany adres

Wymiana i zwrot
Możesz zwrócić lub wymienić produkty zamówione w SkatePro w ciągu 365 dni!

Jeśli rozmiar, który zamówiłeś nie odpowiada, SkatePro odeśle do Ciebie nowy rozmiar całkowicie za darmo (tylko przy pierwszym zakupie). Pamiętaj, że produkt musisz odesłać do nas na własny koszt.

Dostawa

Poza ceną produktów, musisz ponieść koszt dostawy produktów. Koszt dostawy jest zawsze widoczny w procesie składania zamówienia, jak i również w potwierdzeniu złożonego zamówienia, które otrzymujesz na podany adres e-mail.

Czas dostawy

Czas dostawy to 2-3 dni robocze przy zamówieniu produktów, które są dostępne w magazynie, w zależności od wybranego kuriera.

Jeśli zamówiłeś produkty, które nie są dostępne w magazynie, Twoje zamówienie nie zostanie wysłane, dopóki wszystkie produkty, które zamówiłeś są dostępne. Oszacujemy datę wysyłki produktu i dostawa potrwa 4-5 dni roboczych od momentu wysłania.

Tracking - śledzenie przesyłki

Kiedy Twoje zamówienie zostanie wysłane, automatycznie dostaniesz e-mail z linkiem i numerem Twojej paczki do możliwości jej śledzenia. Przesyłki nadane pocztą nie posiadają numeru nadania i nie ma możliwości ich śledzenia.

Prawo odstąpienia od umowy

Każdy produkt może zostać zwrócony w przeciągu 365 dni od dnia dostawy. Jeśli zmieniłeś/aś zdanie co do złożonego zamówienia i chcesz zwrotu całej kwoty zamówienia, musisz zwrócić produkt w tym samym stanie i ilości w jakim je otrzymałeś/aś. Oznacza to, że możesz je przymierzyć i sprawdzić tak jak miałoby to miejsce w sklepie stacjonarnym, bez regularnego użytkowania produktu. Jeśli zdecydujesz się na zwrot produktu musisz nas o tym poinformować telefonicznie: 22 307 44 48 lub e-mailowo: email@skatepro.com.pl

Zwrot:
Zgodnie z prawami konsumenta, masz prawo na zwrot zamówionych produktów bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Koszt przesyłki zwrotnej musisz ponieść na własną rękę. Od momentu otrzymania przesyłki, odpowiedzialność za stan produktów spoczywa na Tobie.

SkatePro jednak daje Ci szansę na zwrot produktów w znacznie dłuższym okresie. Jedynym warunkiem do skorzystania z prawa zwrotu pomiędzy 15-tym a 365-tym dniem od otrzymania przesyłki jet nienaruszone stan i ilość produktów, identyczne jak w momencie otrzymania produktów od SkatePro.

Zamówienia mogą zostać zwrócone w następujący sposób:

 • Odmów odbioru przesyłki.
 • Możesz również skorzystać z naszego standardowego formularza dot. rezygnacji z zamówienia i odesłać go razem ze zwrotem (zobacz Załącznik I).
 • Odeślij swoje zamówienie zamawiając przesyłkę zwrotną z naszej strony (szczegóły w zakładce „Dostawa i Zwroty”).
 • Odeślij swoje zamówienie na własną rękę na adres:
  SkatePro ApS
  Omega 6, Søften
  8382 Hinnerup
  DK - Denmark

PAMIĘTAJ, ABY POINFORMOWAĆ NAS O ZWROCIE ORAZ ABY DOŁĄCZYĆ SWÓJ NUMER ZAMÓWIENIA PODCZAS DOKONYWANIA ZWROTU. Możesz to zrobić poprzez wydrukowanie formularza zwrotnego na naszej stronie tak jak informujemy w zakładce „Dostawa i Zwroty”. Według prawa odstąpienia od umowy, klient pokrywa koszty przesyłki zwrotnej. Pamiętaj, że Ty odpowiadasz za produkt od momentu dostarczenia przesyłki do Ciebie do momentu zwrotu. Z tego powodu upewnij się, że produkt jest bezpieczne zapakowany do przesyłki.

Cło i podatki

Wszystkie ceny zawierają polski podatek VAT, co stanowi 23%. 

Zwrot Vat

Niestety w tej chwili nie oferujemy zwrotu VAT obywatelom i podróżnym spoza Unii Europejskiej.

SkatePro