×
Menu

Gogle BMX

Miej oczy szeroko otwarte dzięki Goglom BMX

Gogle BMX to łatwy sposób na ochronę przed słońcem i pyłem podczas ścigania się na torze. Zakładane wewnątrz szpary w kasku mogą być używane w każdych warunkach pogodowych i zapewnią Ci dodatkową ochronę przed latającymi obiektami i konsekwencjami upadków. Chociaż ich noszenie nie jest obowiązkowe, gogle cross mogą pomóc Ci poprawić Twoje wyniki.

Przy wyborze pary gogli warto, byś zastanowił się, jakiego rodzaju soczewki potrzebujesz. Soczewki mają różne kolory w zależności od tego, na jakie warunki są przeznaczone. Jasne i przezroczyste szybki przeznaczone są do jazdy przy słabym oświetleniu. Odcienie pośrednie są bardzo uniwersalne i mogą być używane zarówno przy słabym oświetleniu, jak i w bardziej słonecznych warunkach. Ciemne soczewki stworzone są z myślą o jeździe w jasnych, słonecznych warunkach.

Gogli BMX można używać do różnych sportów

W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju gogle zaprojektowane pierwotnie z myślą o innych sportach, takich jak snowboarding czy motocross. Ze względu na podobną charakterystykę obu sportów, wielu riderów wybiera do jazdy na rowerze gogle motocross.

Główną różnicą między goglami do jazdy na BMX i goglami narciarskimi jest to, że gogle narciarskie posiadają zwykle podwójną soczewkę, która ma na celu zapobieganie zaparowywaniu.

Oczywiście, żeby pozostać bezpiecznym na torze wyścigowym, powinieneś zaopatrzyć się również w solidny Kask na BMX.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki