MENU
×

Polityka prywatności

Dane personalne

SkatePro przechowuje Twoje dane personalne, kiedy dokonujesz zakupów w naszym sklepie, tworzysz konto lub zapisujesz się, aby otrzymywać nasz newsletter. Rejestrujemy Twoje imię, nazwisko, adres, numer telefonu i adres e-mail.

Wszystkie dane są kolekcjonowane w jednym celu - aby dostarczyć do Ciebie Twoje zamówienie. Kiedy rejestrujemy Twoje personalne informacje wprowadzone przez Ciebie na naszej stronie, zawsze upewniamy się, że wyraziłeś na to zgodę, wiesz, które dane potrzebujemy i dlaczego.

Wszystkie dane klientów są szyfrowane w momencie wprowadzenia ich na stronie SkatePro. Dane są przechowywane na komputerach choronionych hasłami i nie są przekazywane do użytku osób trzecich.

Adres e-mail

Twój adres e-mail jest używany, w celu Twojej identyfikacji w naszym systemie. Używamy również Twojego adresu e-mail w celu poinfromowania Cię o statusie Twojego zamówienia lub, aby wysłać Ci wiadomość z zawartością Twojego koszyka w przypadku, kiedy nie możesz dokończyc procesu składania zamówienia.

Statystyki

Kolekcjonujemy informacje o ruchu internetowym na SkatePro.com.pl, gdzie rejestrujemy ile jest odwiedzających stronę, skąd pochodzą oraz kategorie, które odwiedzają. Nie przekazujemy Twoich danych do osób trzecich (jednak używamy na przykład Google Analytics jako narzędzie do przeprowadzania analiz). Kolekcjonujemy dane na temat produktów, które są najpopularniejsze wśród naszych odwiedzających. Możemy użyć informacji o Twoich zamówieniach, aby przesyłać Ci noweoferty, jeśli wyraziłeś na to wcześniej zgodę. Nie sprzedamy ani nie przekażemy informacji o Tobie i Twoich zamówieniach do osób trzecich.

Recenzje i oceny

Twoje imię zostanie opublikowane na stronie SkatePro przy Twojej ocenie i komentarzu. Komentarze do produktów mogą wyświetlane również w Google i na innych stronach, których właścicielem jest SkatePro. Twój adres e-mail nie jest publikowany.

Poufne informacje podczas płatności online

Wszystkie informacje Twojej karty są szyfrowane, tak jak transmisja danych płatności (tak jak wymagane przez Credorax). Przeczytaj więcej w jaki sposób i które dane SkatePro może widzieć tutaj bezpieczna płatność za pomocą karty.

Twoja zgoda

Rejestrując się na stronie SkatePro, w każdym momencie masz prawo sprzeciwić się rejestracji Twoich danych osobowych oraz możesz żądać dostepu do Twoich danych, które zarejestrowaliśmy. Używając strony SkatePro zezwalasz na rejestrację informacji jak opisano powyżej. W przypadku zmiany naszej polityki prywatności, wszystkie zmiany będą widoczne na tej stronie.

Powiedz nam co myślisz

Wyślij nam wiadomość e-mail.

SkatePro

';