×
Menu

Pegi Do Hulajnogi Wyczynowej

  Filtr
Kolory
Marki
Długość pegu
Materiał

Warto wiedzieć

Jakie pegi do hulajnogi powinienem wybrać?

Pegi do hulajnogi to przydatny upgrade, jeśli chcesz wypróbować różne triki i akrobacje. Pegi nie są standardowym elementem hulajnogi, przeznaczone są dla użytkowników, chcących zrobić krok dalej w swojej dyscyplinie. Na tej stronie znajdziesz szeroki wybór pegów do hulajnogi, pasujących do Twojego stylu jazdy i budżetu.

Pegi do hulajnogi wykonane są zazwyczaj ze stali, plastiku lub aluminium, używane są głównie do grindów. Nie ma prawidłowego lub nieodpowiedniego materiału, z jakiego wykonane są pegi. Jest to kwestia preferencji i stylu jazdy.

PEGI Z ALUMINIUM:

  • Są lżejsze i bardziej popularne, ale jednocześnie trochę mniej wytrzymałe.
  • Preferowane przez większość osób jeżdżących w skateparkach.

PEGI ZE STALI:

  • Są cięższe, lecz jednocześnie bardziej wytrzymałe.
  • Główny wybór do jazdy ulicznej.

PEGI Z PLASTIKU:

  • Najlżejsza opcja, lecz jednocześnie najmniej wytrzymała.
  • Odpowiednie do jazdy ulicznej i w skateparku.

Ważne: W czasie grindów na krawężnikach (chropowata i nierówna powierzchnia jak beton lub kamień) wosk może być przydatny, aby wykonywanie grindów było bardziej płynne.

Mimo że większość pegów do hulajnóg posiada śrubę montażową, miej na uwadze, że nie wszystkie pegi pasują do każdej hulajnogi. Główną zasadą jest kupowanie pegów, decku i widelca z tej samej firmy, aby mieć pewność, że będą do siebie pasować. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki