×
MENU

W SkatePro oferujemy

Darmową wysyłka od 299zł

Kiedy Twoje zakupy przekroczą 299zł, SkatePro pokrywa koszty dostawy (tylko przy wysyłce kurierem DPD). Przeczytaj więcej na temat możliwości dostawy

365 dni na zwrot

W SkatePro możesz wymienić produkty w przeciągu 365 dni. Gwarantujemy zwrot produktu, kiedy nasze standardowe wymagania zwrotu produktu, są spełnione. Kiedy wymieniasz produkt, nie ponosisz kosztów dostawy nowego produktu. Przeczytaj więcej o wymianie/zwrocie produktu.

Rzetelna firma

SkatePro posiada certyfikat Rzetelnej Firmy, co oznacza, że uważani jesteśmy za rzetelną i wypłacalną firmę, która traktuje klientów z szacunkiem. Czytaj więcej.

20,000+ produktów

Mamy ogromny wybór hulajnóg, łyżew i desek. Oprócz wielu kompletnych produktów, posiadamy również szeroki wybór części, tak byś szybko mógł naprawić lub uzupełnić swój sprzęt i wrócic do jazdy, gdy jakaś część się zepsuje lub poprostu gdy chcesz ulepszyć swój obecny sprzęt.

22 lat doświadczenia

Znamy nasze produkty i sami ich używamy. W razie pytań, prosimy skontaktuj się z nami, ponieważ jesteśmy dumni z naszej kompetentnej i profesjonalnej obsługi klienta.

Obsługa w języku polskim

Wierzymy, że otrzymujesz najlepsze wsparcie w swoim własnym języku. Dlatego mówimy po polsku, mimo że jesteśmy firmą międzynarodową. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc - bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy przy składaniu zamówienia, czy po prostu potrzebujesz porady dotyczącej wyboru odpowiedniego produktu. Napisz do nas lub zadzwoń.

4.8 na 5 gwiazdek

Nasi klienci oceniają nasze usługi jako prawie idealne - 4,8 na 5 gwiazdek. Przeczytaj recenzje klientów.

Bezpieczne zakupy

Rozumiemy, że obawiasz się bezpieczeństwa i prywatności transakcji online. Dlatego używamy szyfrowania GeoTrust SSL w celu ochrony wszystkich poufnych danych. Ponadto pracujemy tylko z uznanymi metodami płatności i godnymi zaufania dostawcami. Przeczytaj więcej o bezpiecznych zakupach.

SkatePro