BOŻE NARODZENIE
Kup kartę podarunkową do wydrukowania  -  Zamów tutaj
×
MENU

W SkatePro oferujemy

Zamawianie podczas Świąt

Zamów do 17-go grudnia do godziny 16.30 aby otrzymać towar przed świętami. Niektóre produkty mogą nie dotrzeć na czas ze względu na dostępne opcje dostawy. Niektóre produkty mogą mieć inny termin dostawy ze względu na dostępne opcje dostawy. Sprawdź szczegółowe informacje o wysyłce. Więcej informacji na temat dostawy w czasie świątecznym.

Darmową dostawę przy zakupach powyżej 299zł

Kiedy Twoje zakupy przekroczą 299zł, SkatePro pokrywa koszty dostawy (tylko przy wysyłce kurierem GLS). Przeczytaj więcej na temat możliwości dostawy

Polityka 365 dni na zwrot

W SkatePro możesz wymienić produkty w przeciągu 365 dni. Gwarantujemy zwrot produktu, kiedy nasze standardowe wymagania zwrotu produktu, są spełnione. Kiedy wymieniasz produkt, nie ponosisz kosztów dostawy nowego produktu. Przeczytaj więcej o wymianie/zwrocie produktu.

Biuro obsługi klienta

Znamy nasze produkty i sami ich używamy. W razie pytań, prosimy skontaktuj się z nami, ponieważ jesteśmy dumni z naszej kompetentnej i profesjonalnej obsługi klienta.

Szeroki wybór

Mamy ogromny wybór hulajnóg, łyżew i desek. Oprócz wielu kompletnych produktów, posiadamy również szeroki wybór części, tak byś szybko mógł naprawić lub uzupełnić swój sprzęt i wrócic do jazdy, gdy jakaś część się zepsuje lub poprostu gdy chcesz ulepszyć swój obecny sprzęt.

SkatePro