×
Menu

Nowe rolki czy nowe kółka?

Jeśli posiadasz bardzo słabej jakości rolki, bądź rolki bardzo zużyte, prawdopodobnie lepszym rozwiązaniem będzie zakup nowej pary. W przeciwnym wypadku polecamy zakup nowych kółek.

Jeśli już posiadasz parę rolek inline i są one w dobrym stanie, nie musisz inwestować w nowy model. Jeśli koła są zużyte i nie nadawają się do użytku, polecamy wymianę kół, abyś znów mógł cieszyć się jazdą.

W celu podjęcia decyzji odnoście zakupu nowych rolek, bądź samych kółek, musisz rozważyć kilka kwestii. Poniżej znajduje się kilka wskazówek, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Nowe rolki

1. Para tanich rolek czasami może być tańsza od zestawu kółek dobrej jakości. Nowe rolki będą lepiej wyglądać i możliwe, że będą posiadać funkcję, których brakuje w Twoich obecnych rolkach.
2. Jeśli but i łożyska są zużyte również polecamy zakup nowych rolek.
3. Twoje umiejętności się polepszyły, dlatego potrzebujesz nowe, lepsze rolki.
4. Sklep oferuje nowe rolki inline tak tanio, że po zakupie nowych rolek, możesz wymontować kółka i przełożyć nowe kółka do starych rolek.

Nowe kółka

1. Po zakupie nowych rolek, Twoja stopa potrzebowała czasu, by przyzwyczaić się do buta rolki. Przy zakupie kółek nie musisz znowu przechodzić przez ten proces.
2. To jak szybko możesz się poruszać zależy od wielkości, twardości i jakości kółek. Po zakupie nowych kółek poczujesz się jakbyś jeździł na nowych rolkach.
3. Jeśli wartość kół to mniej więcej 80% wartości nowych rolek, które planujesz zakupić. Czasami producenci decydują się zamontować koła słabej jakości do produkowanych rolek, w celu obniżenia ceny rolek. Jeśli kupisz koła dobrej jakości, rolki będą szybsze, bardziej komfortowe i wytrzymają dłużej. Jazda będzie na pewno dużo lepsza niż jazda na rolkach w przedziale cenowym Twoich obecnych rolek.

Zobacz również: Kupowanie rolek

Produkty

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki