Produkt jest w tej chwili wyprzedany i być może wróci do sprzedaży. Nie znamy jednak daty jego dostawy. Zobacz podobne produkty
×
MENU
Triple Eight

Triple Eight Downhill Rękawice Longboard

229,00 zł
(7)
Zoom
Produkt wyprzedany. Nie można dokonać wysyłki
Otrzymaj e-mail, gdy produkt wróci do magazynu
Z tej samej marki
Opis

Odchudzone, aby uzyskać smukły wygląd, a zarazem ochronę we wszystkich właściwych miejscach. Opuszki palców wykonano w taki sposób, by ułatwiały ruch i chwytania oraz wzmocniono je kevlarem.

Posiadają wyściółkę neoprenową z wytłoczonym logo Triple 8, która zapewnia ochronę, głębokie wycięcie z owijanym dookoła nadgarstka paskiem dającym dodatkowe wsparcie oraz ściąganą pętlę EZ. Wyposażono je również w wymienny okrągły poliuretanowy slider, a kciuk pokryto tkaniną, która pochłania pot.

Opinie   (7)
Przyszły rozprute ale dało radę samemu naprawić
Jakub Wojciechowski (Oława)
23/09/2019
Ocena: 3 z 5!
Odpowiedź od SkatePro:  Dziękujemy za czas pozostawiony na napisanie opinii. Prosimy pamiętać, że ma Pan prawo do reklamowania produktu przez 2 lata od momentu zakupu. Nasza obsługa klienta skontaktowała się z Panem w tej sprawie drogą mailową. / Paulina
Very comfortable glove. These were my first slide gloves, so I almost ground through the finger tips before I learned to lift my fingers when leaning on the pavement. So, I guess the fingertip reinforcements could be a bit stronger, but otherwise these are top notch!
Ville B. (Helsinki )
09/08/2019
Ocena: 4 z 5!
Pokaż wszystkie 7 oceny