×
MENU
Ennui

Ennui Shock Sleeve Pro Ochraniacze na łokcie

259,00 zł
 
(8)
Zoom
Video
Rozmiar: S/M
S/M
W magazynie
1 para
Ilość
1 para
2 pary
3 pary
4 pary
5 par
6 par
7 par
8 par
9 par
10+
Ilość
1 para
2 pary
3 pary
4 pary
5 par
Limited quantity available
  Zapisz na później
Z tej samej marki
Opis

Chociaż ochraniacze na łokcie Shock Sleeve Pro Elbow Gasket firmy Ennui mogą nie zapewniać tak wysokiego poziomu ochrany jak grubo wyściełany ochraniacz z twardymi nakładkami, to za to umożliwiają swobodne poruszanie się podczas uprawiania sportów ekstremalnych.

Rozciągliwy bawełniany rękaw dopasowuje się do ciała dzięki silikonowym paskom zapobiegającym ześlizgiwaniu się i sprawia, że pady pozostają na swoim miejscu, gdysię poruszasz. Wykonano je z wyjątkowego materiału, SPC, który został stworzony przez zespół Ennui/Powerslide i MyFit, firmy, która wykonuje linery do rolek Powerslide.

Ten materiał nie tylko wytłumi siłę uderzenia, ale także rozprowadzi ją po całej konstrukcji, co sprawi, że Twoje stawy będą doskonale chronione przed uderzeniem. W wersji Pro dodano powłokę z kevlaru odporną na ścieranie, która daje elastyczność i ochronę lepszą niż w wersji non-pro oraz umożliwia jeszcze swobodniejsze poruszanie się.

Dużą zaletą tych ochraniaczy soft-shell jest niska waga i fakt, że można je nosić pod normalnym ubraniem, co pozwala wyglądać stylowo, a jednocześnie zadbać o pełną ochronę.

Oprócz ochrony przed upadkami wersja Pro chroni także przed otarciami dzięki wierzchniej warstwie z odpornych na ścieranie włókien Aramid. To dobry wybór dla osób uprawiających jazdę downhill longboarder i speed skaterów. Model Pro jest także odrobinę lżejszy od wersji non-pro. Waży tyle, co nic.

Opinie  
 
(8)
Dobry produkt. Pierwsze jazdy zaliczone. Cena trochę kosmiczna Ala cóż materiał z którego jest wykonany tez
Jacek Piechota (Olsztyn)
04/04/2019
Ocena: 4 z 5!
jestem bardzo zadowolony z zakupu, ochraniacze mają rozmiar zgodny z tabelą rozmiarów Ennui, używałem jak do tej pory bezpośrednio na skórę w temperaturach około 20-25 st.C bez żadnego dyskomfortu i jakichkolwiek problemów z zakładaniem, z uciskiem, krępowaniem ruchów itp. (jazda w słońcu 28km/h z tętnem 80-85% max), produkt niezwykle starannie wykonany i wykończony, polecam w 100% chociaż cena może odstraszać.
Andrzej Augustynowicz (Świnoujście)
18/10/2018
Ocena: 5 z 5!
Amazing
Gareth mitchell (Horsham)
11/07/2019
Ocena: 5 z 5!
really happy with the ennui shock sleeves. it dose what it says on the tin. Bit tricky to wear on the outside of clothes but other than that its great
Simon holmedal (London)
09/07/2019
Ocena: 5 z 5!
These are the best pads if you want stealthy flexible pads without a cup. The high tech fabric is kind of slippery so you slide when you fall on them and ergonomically they have a better fit than any other brand. I ordered and tried on about $500 worth of pads ---all different brands to try on. Of all those pads the Ennui Shock Sleeve Pro Knee Gasket and Elbow Gasket were the ones I kept.
Charles Hicks (Forest Hills)
17/06/2019
Ocena: 5 z 5!
Pokaż wszystkie 8 oceny