MENU
×

Longboardy land paddle - Uliczny SUP

  Filtr
Marki
Długość decku
Szerokość decku
Materiał decku

Longboardy land paddle - uliczny SUP

Na longboardzie land paddle surfujesz po ulicach przy użyciu dużego longboardu i kija. Land paddling jest praktycznie takie same jak stand up paddling (SUP), lecz zamiast zabawy na wodzie, robisz to na lądzie. Kahuna Creations rozpropagowało ten typ longboardingu, mają patent na tzw. Big Stick, który jest używany do nabierania prędkości. Big Stick pomaga również utrzymać równowagę na longboardzie, może być również używany jako hamulec. Longboardy land paddle są szerokie i stabilne, dzięki czemu są odpowiednie dla użytkowników w każdym wieku, od młodych dzieci do starszych osób. Niektóre z modeli Kahuna Big Stick mają regulowany rozmiar, dzięki czemu mogą być używane przez innych członków rodziny lub znajomych.

Land paddling - dobry trening dla każdego

Land paddling to świetny sposób na trening. Dzięki Big Stick używasz całego ciała, trenując mięśnie od stóp do głów. Nie tylko ćwiczysz mięśnie i zwiększasz metabolizm, ale również trenujesz równowagę, co może pomóc w trakcie uprawiania innych sportów, jak surfing czy stand up paddling. Jeśli bawi Cię jazda downhill i carving, Big Stick pozwala Ci na pokonywanie naprawdę mocnych zakrętów, które poza rozwijaniem umiejętności technicznych, są także świetnym treningiem dla ramion.

Czy mogę używać mojego normalnego longboardu do SSUP?

Używanie longboardu specjalnie wykonanego do street stand up paddling (SSUP) jest zawsze lepszym wyborem od używania przypadkowego longboardu. Jednakże, jeśli masz dłuższy longboard i chcesz spróbować SSUP, możesz zacząć kupując tylko Big Stick. Jeśli, tak jak wielu innych, wkręcisz się w taką jazdę, opłaci się kupno prawdziwego longboardu land paddle.

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

';