MENU
×

Jak zamontować podkładkę antypoślizgową na snowboardzie

Podkładka antypoślizgowa do snowboardu daje Ci lepszą kontrolę nad deską w momencie, gdy masz wpięty tylko jeden but, na przykład przy schodzeniu z wyciągu. W trakcie nakładania miej pod ręką alkohol do dezynfekcji i suszarkę.

Górna powierzchnia snowboardu jest gładka, a nakładka posiada wzór, który daje przyczepność podeszwie buta. Stań na niej, gdy wyciągniesz tylną nogę z wiązania. Ułatwia to kontrolę nad deską przy pomocy buta. Podkładki antypoślizgowe zazwyczaj wykonane są z gumy, pianki, guzków lub kombinacji tych elementów, umieszcza się ją przed tylnym butem - pomiędzy wiązaniami.

Instrukcje użytkowania

  • Deska i podkładka powinny mieć temperaturę pokojową (około 21°C).
  • Wyczyść powierzchnię przy pomocy alkoholu do dezynfekcji. Powierzchnia musi być czysta, gładka i sucha. Nie dotykaj jej po wyczyszczeniu.
  • Użyj suszarki w maksymalnym ustawieniu, aby podgrzać przygotowaną wcześniej powierzchnię deski snowboardowej oraz klej na podkładce antypoślizgowej (poruszaj suszarką na boki, aby nie uszkodzić snowboardu).
  • Natychmiast po podgrzaniu, umieść podkładkę w odpowiednim miejscu i mocno dociśnij. Stań na niej bez skrętów na boki - im więcej wagi, tym lepiej.
  • Pozwól wyschnąć klejowi podkładki w temperaturze pokojowej przez 24 godziny.

Jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytania, skontaktuj się z nami.

Popularne produkty

';