×
Menu
CCM

CCM Super Tacks AS1 Junior Łyżwy Hokejowe

1899,00 zł
2999,00 zł OSZCZĘDŹ 1100,00 zł
Video
Zoom
Model + rozmiar buta: D - 38
D - 38
W magazynie
Pokaż tabelę rozmiarów
Nie zwlekaj! Tylko 1 w magazynie
Proszę wybrać
Nie, dziękuję
Tempish Ochraniacz Do Łyżew Hokejowych
Czarny
Biały
Zielony
Czarny
Produkty dodatkowe
Tempish Ochraniacz Do Łyżew Hokejowych
Tempish Ochraniacz Do Łyżew Hokejowych (1 para)
Nie, dziękuję
+ 27,00 zł
1 para
Ilość
1 para
Limited quantity available
Ilość
1 para
Limited quantity available
  Zapisz na później
Z tej samej marki
Opis

Łyżwy Super Tacks AS1 Junior firmy CCM wykonano z myślą o młodzieży na wysokim poziomie zaawansowania. Zastosowano w nich wiele doskonałych rozwiązań technicznych.

Opatentowana szyna Mono Frame 360 posiada doskonałe dopasowanie anatomiczne dzięki wykonaniu z jednego kawałka, co zwiększa powierzchnię styczną z całym butem w porównaniu z konstrukcją dwuczęściową. Innymi słowy, jednoczęściowy design sprawia, że masz lepsze wyczucie buta.

Sam but wykonano z wytrzymałego kompozytu z włókien węglowych, dzięki czemu jest bardzo sztywny i zapewnia niesamowite przeniesienie mocy podczas każdego odepchnięcia. Podeszwa, którą wykorzystano w tym modelu, posiada poprawiony obszar w okolicy pięty, co dodatkowo ulepsza transfer energii.

Do sztywnego rdzenia, który można kształtować pod wpływem temperatury, dołączono liner wykonany z materiału TotalDri. Dodaj do tego dodatkową wentylację na spodzie buta, a masz dużą szansę na to, że Twoje stopy będą całkiem suche podczas całego meczu.

Super Tacks AS1 posiadają język Tritech Flex. Chroni on przed wgryzaniem się sznurówek i umożliwia flex z przodu, na którym zależy niektórym graczom. Posiada grubą wyściółkę, która zwiększa wygodę i ochronę.

Holder i ostrze składają się z SB4.0 i Speedblade Black. Wytrzymały holder SB4.0 posiada zwiększony kąt ataku, który przekłada się na lepsze odepchnięcia i zakręty. Black Speedblade posiada agresywnie wyglądającą oksydowaną powłokę, która przedłuża żywotność łyżew i daje lepszą odporność na korozję.

Chociaż podniesiono wysokość quarter package i dodano jeszcze więcej technologii, łyżwy nadal pozostają lżejsze od zeszłorocznego modelu.

Uwaga: Zawsze polecamy naostrzenie łyżew tego kalibru na pobliskim lodowisku lub u pobliskiego specjalisty.

  • Ostrze Black Speedblade NIE powinno być ostrzone wykorzystują kamienie.
  • Łyżwy można kształtować pod wpływem ciepła, aby osiągnąć spersonalizowane dopasowanie.
  • Model dla młodzieży.

Z naszego doświadczenia z rozmiarami CCM, zdecydowaliśmy określić łyżwy rozmiarami pasujacymi do rozmiaru buta codzinnego. Gdy wybierasz rozmiar nowych łyżw CCM, wybierz ten sam rozmiar, jakie nosisz buty codzienne.

Marka CCM używa swojej własnej konwersji rozmiarów oraz oznaczyła rozmiary produktów ich własnym rozmiarem "EU". To oznacza, że rozmiar na pudełku, nie będzie zgodny z rozmiarem, który zamówiłeś. Dlatego prosimy o przymierzenie łyżew przed ich odesłaniem.

Specyfikacje
Cechy wkładek:
Wbudowany, Anatomiczny kształt
Wymienna płoza:
Tak
But - materiał:
Composite
Materiał wkładki:
Mikrofibra
Rodzaj buta:
Hard
Zapięcie:
Sznurowadła
Waga:
768g
Cholewka:
V-Cut, Mid-cut
Materiał płozy:
Stal nierdzewna
Ostrzenie:
Niewymagany
Ząbki:
Nie
SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki