Produkt jest w tej chwili wyprzedany i być może wróci do sprzedaży. Nie znamy jednak daty jego dostawy. Zobacz podobne produkty
×
MENU
Rampage Skate Rampy i Grind Rail

Rampage Mini Rampa do grindowania

219,00 zł
 
(3)
Zoom
Produkt wyprzedany. Nie można dokonać wysyłki
Otrzymaj e-mail, gdy produkt wróci do magazynu
Z tej samej marki
Opis

Rampage przedstawia łatwą w transporcie mini rampę do grindowania. Wykonano ją z solidnej rurki stalowej o grubości 1,5 mm, którą pokryto cynkiem, aby była w stanie wytrzymać codzienne użycie i różne warunki atmosferyczne. Przeznazona do użytku w większości sportów rolkarskich, m.in. rolkarstwo aggressive inline, jazda na deskorolce i jazda na skuterze.

W rurze zastosowano wytrzymałe końcówki PE i stopki PVC, aby zapewnić odpowiednią stabilność pozwalającą na pozostanie rampy w miejscu podczas wykonywania na niej ćwiczeń.

Złożenie całej rampy zajmuje ok. 2 minuty, a narzędzia dołączono do zestawu. Co więcej, rampę Rampage Mini Rail można podzielić po środku, co umożliwia proste rozkładanie i składanie, gdy już dojedziesz na miejsce.

Do modelu dodano również osprzęt umożliwiający połączenie z Mini Rampą firmy Rampage. Zapewni to potrebne uniesienie oraz ułatwi jazdę początkującym, którzy po raz pierwszy w życiu będą grindowali na szynie.

Wymiary:

  • Długość: 90cm (35.4'')
  • Szerokość szyny: 6cm (2.3'')
  • Grubość szyny: 3cm (1.2'')
  • Wysokość: 15cm (5.9'')
Opinie  
 
(3)
Produkt bardzo dobrej jakości. Polecam!!!
Przemysław Kania (Ostrów Wielkopolski)
02/01/2019
Ocena: 5 z 5!
Pokaż wszystkie 3 oceny