Produkt jest w tej chwili wyprzedany i być może wróci do sprzedaży. Nie znamy jednak daty jego dostawy. Zobacz podobne produkty
×
MENU
Rossignol

Rossignol Experience 84 AI 18/19 Narty + Wiązania NX12 Dual K

2599,00 zł
 
(11)
Zoom
Produkt wyprzedany. Nie można dokonać wysyłki
Otrzymaj e-mail, gdy produkt wróci do magazynu
Opis

Narty zjazdowe Rossignol Experience 84 Ai to model średniej wielkości w serii Experience.

Sprawdzą się idealnie, jeśli chcesz jeździć głównie po stokach, ale umożliwią Ci także wyskoczenie od czasu do czasu poza stok.

Experience 84 to fajne narty z rdzeniem HD z włókna węglowego, bazaltu i tytanu, połączonego w konstrukcję z lekkim tipem. Przekłada się to na stabilne, łatwe do kontrolowania i mocne narty.

Technologia LCT (Line Control Technology) poprawia jazdę dzięki czegoś w rodzaju sidewalla biegnącego przez środek nart. Ta technologia minimalizuje counter-flex i neutralizuje jego negatywne skutki, aby zwiększyć stabilność i wygodę podczas wykonywania zwrotów. Tym samym moment rozpoczęcia skrętu staje się o wiele bardziej przewidywalny i precyzyjny.

  • Odpowiednie do jazdy 80% na stoku i 20% poza nim
  • Wiązania: NX 12 Dual Konect

Uwaga: Gdy kupisz u nas narty oraz wiązania, to zmontujemy je za darmo. W takim przypadku prosimy o podanie informacji w komentarzu do zamówienia.

Specyfikacje
Szerokość nart:
84mm
Promień:
15m
Binding:
Włączony
Umiejętności:
Początkujący, Średnio zaawansowany, Zaawansowany
Type:
All mountain
Szerokość:
126/84/116 mm
Profil:
Camber, Tip Rocker
Materiał rdzenia:
Węgiel, Titanal, Bazalt
Skala DIN:
3.5 - 12
Opinie  
 
(11)
Narty Rossignol Experience 84 Ai to bardzo dobry wybór dla kogoś, kto szuka stabilności w zróżnicowanych warunkach na stoku, jak i poza nim. Nie są to typowe narty Freeride'owe ale na nieubitym śniegu sprawują się bardzo fajnie. Bardzo dobrze amortyzują drganja, przez co można smiało pojeździć nawet gdy są chociażby muldy itp. Warto wypróbować je poza trasą. Polecam
Michał L. (Dąbrowa Górnicza)
28/02/2019
Ocena: 5 z 5!
+++
Adam M. (Mrągowo)
19/02/2019
Ocena: 5 z 5!
The Rossi Experience 84 Ai is a good ski very grippy gives you confidence to explore off the sides of the piste. Used for week with UCPA in Val Disere which sold me Skate Pro supplied good price and my questions were swiftly answered.
Paul Drury (Peterborough)
05/01/2019
Ocena: 5 z 5!
Pokaż wszystkie 11 oceny