MENU
×

Elektryczne gadżety do transportu

  Filtr
Marki
Rodzaj wtyczki ładowarki

Oto przyszłość transportu osobistego

W trakcie kilku ostatnich lat elektryczny rower wszedł d powszedniego użytku, a w tym momencie zauważamy coraz większe zainteresowanie innymi formami transportu elektrycznego, np. Stary Boards, elektrycznymi longboardamim deskorolkami, skuterami, hoverboardami i Segwayami Ninebot. Nie ma powodu by uważać, że taki trend nie utrzyma się przez wiele lat. Pojemność baterii staje się coraz większa, czas ładowania zmniejsza się, zaś pojemność baterii coraz bardziej się poprawia. Jeśli spojrzymy na Stary Board, specyfikacje i jakość pierwszego modelu, to dopiero teraz stała się znacząca.

Stary Board czy deska Inboard M1?

W SkatePro posiadamy obecnie dwie marki elektrycznych longboardów: Stary Board i longboard Inboard M1. Jedna z głównych różnic to maksymalna prędkość, która jest odrobinę większa w przypadku Inboard M1, w którym możesz wymienić baterię i przedłużyć zasięg.

Ninebot i Segway - dokładnie to samo?

Historia Segwaya i Ninebota to prawdziwy dramat. Dwukołowy samobalansujący skuter został wymyślony w USA, ale inwestorzy natrafili na problemy z takim jego wykonaniem, aby był opłacalny. Tymczasem w Chinach firma o nazwie Ninebot stworzyła podobny produkt, ale ponieważ Segway posiadał już światowy patent na samobalansujący skuter, nie zostało to dobrze odebrane w Ameryce i pozwano Ninebot. Ale jak poradził sobie z tym Ninebot? Kupili Segwaya i połączyli obie firmy. Dlatego też nasz samobalansujący skuter nazywa się zarówno Ninebot, jak i Segway.

';