MENU
×

Sanki

Tutaj znajdziesz naszą selekcję sanek i innego sprzętu zimowego. Kiedy pada śnieg i wszystko pokrywa się bielą, to najwyższy czas znależć sanki i wyjść na zewnątrz!

Sanki

W Danii, słowo "Sanki" używanie jest kiedy odnosimy się do plastikowj formy służącej do zjazdów na śniegu, w Polsce określane jakoś "Ślizgacz". Taki rodzaj sanek jest zazwyczaj używany przez dzieci. Zaletą tego modelu jest możliwość zjazdów nawet jeśli śniegu nie jest zbyt dużo. Z drugiej strony drewniane sanki dużo lepiej sprawdzą się podczas zjadów, gdy śniegu jest bardzo dużo. Niektóre kraje organizują zawody w zjeździe na ślizgaczu, po angielsku znane jako "Bobsleighs". Jednak ślizgacze przeznaczone do brania udziału w zawodach posiadają inną konstrukcję niż te przeznaczone do zabawy, dostępne w naszej ofercie.

Nasz wybór tradycyjnych sanek daje Ci możliwość jak najlepiej skorzystać z zimowej pory roku. Niektóre modele posiadające kierownicę dawają możliwość sterowania sankami/ślizgaczami podczas jazdy. Wszystkie sanki wykonane są z wysokiej jakości plastiku HDPE, aby pozostały mocne i elastyczne, nawet przy niskiej temperaturze.

Sanki z kierownicą

Sanki z kierownicą zapewnią jeszcze lepsze doświadczenie podczas zjeżdżania w dół wzgórza przy wysokiej prędkości. Na tych sankach siedzi się trochę wyżej przez co ma się lepszy widok, a poprzez sterowane kierownicą, mamy się lepszą kontrolę nad sankami. Te tak zwane ścigacze śnieżne są świetnym wyborem, jeśli poszukujesz perfekcyjnej kontroli i wysokiej prędkości.

';