Mikołajki
Zamów najpóżniej 30. lis  -  Więcej informacji
×
Menu

Bramki do hokeja

Bramki do hokeja ulicznego zapewnią godziny zabawy

Zestawy bramkowe w tej kategorii przyniosą godziny zabawy na szkolnym boisku, w młodzieżowym klubie sportowym lub na przydomowym podwórku. W niektórych z naszych zestawów znajdują się dwie bramki, piłka i dwa kije do hokeja. Kupując taki zestaw błyskawicznie przygotujesz się do gry w hokeja ulicznego lub unihokeja.

Gra w hokeja ulicznego to świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi, a jeśli kupisz zestaw bramek do hokeja ulicznego to gwarantujemy, że gra w hokeja już nigdy nie będzie taka sama. Jak wspomniano wyżej, zestawy do hokeja ulicznego nadają się również idealnie do gry w unihokeja. Te dwie gry są bardzo podobne i wymagają minimalnego sprzętu.

Kup tarczę do ćwiczenia strzałów

Posiadamy również kilka rodzajów tarcz do ćwiczenia strzałów, które można zamocować na bramce do hokeja. Ten element jest idealny do treningu i poprawiania celności w różnych obszarach bramki, które najtrudniej jest obronić bramkarzowi, czyli w rogach, na dole po środku i po bokach bramki.

Oferujemy również zestawy do gry w mini hokaja, idealne dla młodszych dzieci, które chcą nauczyć się radości płynącej z gry whokeja ulicznego.

W tej kategorii znajdują się również bramki do gry w hokeja ulicznego. Są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu znajdziesz taką, która pasuje do rozmiarów boiska i graczy.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki