MENU
×

Kupowanie butorolek Heelys

Heelys to więcej niż zwykłe buty. Wszystkie butorolki Heelys posiadają wyjmowane kółko w podeszwie, co daje możliwość jazdy jak i chodzenia kiedy tylko będziesz miał na to ochotę. Butorolki stały się w ostatnim czasie bardoz popularne i modne, dostępne już są w niezliczonej ilości wzorów. W tym przewodniku pomożemy Ci wybrać odpowiednie butorolki Heelys.

Nie wahaj się z nami skontaktować jeśli masz pytania dotyczące butorolek.

Jaki typ butorolek wybrać?

Choć butorolki Heelys dostępne są w wielu kolorach, to są jeszcze inne aspekty, które powinieneś wziąć pod uwagę kupując pierwsze butorolki. Warto zastanowić się czy potrzebujesz butorolek z wyściółką czy bez niej, oraz czy chcesz butorolki z jednym czy z dwoma kółkami montowami z tyłu i przodu buta.

Heelys z jednym kółkiem

W butorolkach z jednym kółkiem, bardzo łatwo jest wyciągnąć tylnie kółko i zacząć chodzić. Poza tym, z jednym kółkiem dużo łatwiej jest się rozpędzić a sama jazda jest dużo zwrotniejsza. Jednak butorolki z jednym kółkiem są na początku trochę mniej stabilne i pierwsze kroki mogą stanowić wyzwanie.

Heelys z dwoma kółkami

Butorolki z dwoma kółkami to najnowszy trend i odką pojawiły się na rynku, zyskują co raz większą popularność. Są one stabilniejsze od butorolek z jednym kółkiem i łatwiej się na nich jeździ. Jeśli szukasz kolejnych wyzwań, zawsze możesz wyciągnąć przednie kółko i doświadczyć prawdziwych wrażeń z jazdy na butorolkach Heelys.

Butorolki z wyściółką czy bez?

To czy butorolki posiadają wyściółkę czy nie wpływa nie tylko na komfort ale również na rozmiar butorolek jaki wybierzesz. Jeśli decydujesz się na butorolki bez wyściółki, wybierz je o jeden rozmiar mniejsze niż obuwie codzienne. Jeśli jednak zależy Ci na butorolkach z wyściółką, radzimy wybór o rozmiar większych niż obuwie codzienne. Żeby dowiedzieć się jaki rozmiar wybrać, przeczytaj naszą Rozmiarówkę butorolek Heelys.

Heelys z systemem velcro czy sznurówkami?

Możesz znaleźć Heelys z systemem zapinania Velcro, sznurówkami lub oba na raz. Pomini iż Heelys ze sznurówkami są bardzo popularne, niektórzy twierdzą, ze modele z system velcro są lepszym wyborem. Oczywiście wszystko zależy od gustu, jednak jeśli chodzi o dzieci, które mają problem z zawiązywaniem butów codziennych, lepszym wyborem będą zdecydowanie Heelys z systemem velcro.

Jak jeździć na butorolkach Heelys?

Butorolki nadają się dla osób w każdym wieku. Choć jazda na butorolkach przypomina jazde na rolkach, technika jest jest trochę inna i być może będziesz musiał spędzić chwilę na złapanie odpowiedniego balansu i potrenowanie samej jazdy. By zacząć jazdę przenieś ciężar na pięty. Jeśli chcesz się zatrzymać lub zacząć chodzić, przenieś ciężar ciała na palce. Możesz też wypracować własną technikę hamowania.

Butorolki Heelys świetnie nadają się do przemieszczania się po gładkich nawierzchniach, bez żwiru i brudu.

Produkty

Popularne produkty

';