×
Menu
Powrót |
Powerslide rolki

Powerslide MyFit Dual Fit Crown Wkładki Do Rolek

459,00 zł
(8)
Zoom
Video
Rozmiar buta: 40-41
40-41
W magazynie
Nie zwlekaj! Tylko 1 w magazynie
1 para
Ilość
1 para
2 pary
3 pary
4 pary
5 par
6 par
7 par
8 par
9 par
10+
Ilość
1 para
Limited quantity available
  Zapisz na później
Opis

Wkładka Dual Fit Crown jest najbardziej zaawansowaną wkładką od firmy MyFit. Nie tylko użyte rozwiązania są zaawansowane, lecz również zastosowane materiały. Na przykład lateksowa pianka z pamięcią kształtu 3D wracająca do oryginalnej pozycji. Oznacza to, że pianka ugnie się przy mocnym lądowaniu - lecz szybko wróci do swojego oryginalnego kształtu, zapewniając wygodne dopasowanie, jakiego oczekujesz od tego rodzaju wkładki.

Dual Fit zapewniony jest przez unikatowy element z neoprenu na przedzie. Można go dostosować i zmniejszyć, gdy jest taka potrzeba.

Wkładka Crown jest najbardziej optymalnym sposobem, aby zapewnić najbardziej wygodne i wytrzymałe dopasowanie. Sznurowanie odpowiedzialne za giętkość & kontrolę pozwala Ci zoptymalizować wkładkę, aby najlepiej pasowała do stylu jazdy.

Jako że wkładka Dual Fit jest dość gruba w rejonie kostki/łydki, polecamy używanie jej w rolkach z szeroką skorupą lub rolkach, w których wcześniej używano grubych wkładek.

Aby zapewnić dobre dopasowanie każdemu użytkownikowi - wkładka od Powerslide jest formowana na ciepło. Kliknij tutaj, aby sprawdzić szczegółowy opis formowania wkładki.

Opinie   (8)
Good
Alan P. (Łódź)
11/08/2020
Ocena: 5 z 5!
Great liner, excellent shipping. I would buy from this company again.
Michael Miller (Cleveland)
25/08/2020
Ocena: 5 z 5!
Amazing very adjustable from thick firm to nice and loose or in the middle, it has a plastic insert on the tongue that helps make it super firm and tight, without this it's very forgiving. I rate them for comfort and support very nice liners!
billy webb (Warminster)
11/06/2019
Ocena: 5 z 5!
Pokaż wszystkie 8 oceny
SkatePro