×
Menu
Powrót |
Powerslide

Powerslide MyFit Dual Fit Crown Wkładki Do Rolek

439,00 zł
459,00 zł OSZCZĘDŹ 20,00 zł
(9)
Video
Zoom
Rozmiar buta: 40-41
40-41
W magazynie
Pokaż tabelę rozmiarów
1 para
Ilość
1 para
2 pary
3 pary
4 pary
5 par
6 par
7 par
8 par
9 par
10+
Ilość
1 para
2 pary
3 pary
4 pary
5 par
6 par
7 par
8 par
9 par
10+
Ilość
1 para
2 pary
3 pary
4 pary
Limited quantity available
Ilość
1 para
2 pary
Limited quantity available
  Zapisz na później
Gwarancja darmowej dostawy z tym produktem
Dostawa 2 dni robocze
365 dni na zwrot
Z tej samej marki
Opis

Wkładka Dual Fit Crown jest najbardziej zaawansowaną wkładką od firmy MyFit. Nie tylko użyte rozwiązania są zaawansowane, lecz również zastosowane materiały. Na przykład lateksowa pianka z pamięcią kształtu 3D wracająca do oryginalnej pozycji. Oznacza to, że pianka ugnie się przy mocnym lądowaniu - lecz szybko wróci do swojego oryginalnego kształtu, zapewniając wygodne dopasowanie, jakiego oczekujesz od tego rodzaju wkładki.

Dual Fit zapewniony jest przez unikatowy element z neoprenu na przedzie. Można go dostosować i zmniejszyć, gdy jest taka potrzeba.

Wkładka Crown jest najbardziej optymalnym sposobem, aby zapewnić najbardziej wygodne i wytrzymałe dopasowanie. Sznurowanie odpowiedzialne za giętkość & kontrolę pozwala Ci zoptymalizować wkładkę, aby najlepiej pasowała do stylu jazdy.

Jako że wkładka Dual Fit jest dość gruba w rejonie kostki/łydki, polecamy używanie jej w rolkach z szeroką skorupą lub rolkach, w których wcześniej używano grubych wkładek.

Aby zapewnić dobre dopasowanie każdemu użytkownikowi - wkładka od Powerslide jest formowana na ciepło. Kliknij tutaj, aby sprawdzić szczegółowy opis formowania wkładki.

Opinie   (9)
Good
Alan P. (Łódź)
11/08/2020
Ocena: 5 z 5!
Great liner, excellent shipping. I would buy from this company again.
Michael Miller (Cleveland)
25/08/2020
Ocena: 5 z 5!
Amazing very adjustable from thick firm to nice and loose or in the middle, it has a plastic insert on the tongue that helps make it super firm and tight, without this it's very forgiving. I rate them for comfort and support very nice liners!
billy webb (Warminster)
11/06/2019
Ocena: 5 z 5!
Pokaż wszystkie 9 oceny
SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki