×
Menu
Powrót |
Matter Wheels

Matter One20Five CHR 125mm Kółko do rolek

159,00 zł
Video
Zoom
Średnica + model: 125mm - F0
W magazynie
Nie zwlekaj! Tylko 1 w magazynie
1 sztuka
Ilość
1 sztuka
Limited quantity available
  Zapisz na później
Darmowa wysyłka od 249 zł
Dostawa 2-3 dni robocze
365 dni na zwrot
Z tej samej marki
Opis

Kółko Matter one20five jest przeznaczone do setupów 3 x 125mm. Jest szybkie, bardzo szybkie, ale również daje większy footprint do asfaltu, co zapewnia lepsze odepchnięcie i przyczepność. Ten setup jest lżejszy i wymaga mniejszej ilości łożysk, co skutkuje mniejszym tarciem i mniejszą wagą. Dodaj do tego dobrze znany i doskonały pod względem technicznym It is fast, very fast, but also gives you more footprint to the asphalt for better push and grip. uretan Matter gwarantujący maksymalne odbicie i prędkość. Trójkołowy setup zwiększa kontrolę dzięki środkowi ciężkości znajdującemu się w środku koła, co ułatwia stosowanie ulubionej techniki odepchnięć.

Ta wersja posiada odnowiony rdzeń, w który wykorzystano nowy kształt rdzenia - CHR. Zaprojektowany, aby zapewniać skaterom jak najlepsze kółko do technicznych maratonów, podczas których pokonujesz wiele zakrętów i jeździsz po różnych powierzchniach.

Wszystko to razem sprawia, że kółka są idealne do jazdy z wysoką prędkością i jazdy wytrzymałościowej z tysiącem odepchnięć.

Kółka Matter z USA używają skali Footprint, a F1 oznacza footprint 1.

F0 - odpowiada ok. 88A
F1 - odpowiada ok. 86A
F2 - odpowiada ok. 84A

Specyfikacje
Twardość kół:
F0
Waga:
191g
Kół w paczce:
1
Średnica koła:
125mm
Rdzeń (koła):
Nylon
Warto wiedzieć
SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki