Produkt jest w tej chwili wyprzedany i być może wróci do sprzedaży. Nie znamy jednak daty jego dostawy. Zobacz podobne produkty
×
MENU
Rottefella

Rottefella NTN Freeride 18/19 Telemark Wiązania narciarskie

1649,00 zł
Zoom
Produkt wyprzedany. Nie można dokonać wysyłki
Otrzymaj e-mail, gdy produkt wróci do magazynu
Opis

Wiązania narciarskie telemark NTN Freeride to solidny i idealny wybór do jazdy w kurorcie i jazdy freeride poza stokiem.

Szerokość ramion hamulca/stopperów wynosi 110 mm. Możesz kupić oddzielnie stoppery o szerokości 95 mm lub 125 mm.

To proste wiązania typu step in / step out z trybem do zjeżdżania ze stoku i wchodzenia pod górę. Oczywiście wszystko to z wolną piętą.

NTN Freeride to bardziej rozbudowana wersja wiązań telemark firmy Rottefella. Zapewniają dobrą stabilność, szybką responsywność, a tym samą dobrą kontrolę jazdy. Posiadają jedną pozycję podnoszenia pięty - 50mm.

Kompatybilność:
Wiązania są kompatybilne jedynie z butami narciarskimi NTN (New Telemark Norm) marek Crispi, Scarpa i Scott.

Giętkość (Powertube o innej giętkości można dokupić oddzielnie):

  • Mała edycja (small) posiada miękki (zielony) powertube, który daje miękki flex.
  • Duża edycja (large) posiada średni (niebieski) powertube, który daje średni flex.

Rottefella poleca zielony powertube do małych butów narciarskich z mondopoint (długością stopy) wynoszącą <26.5, a niebieski - do dużych butów z mondopoint >26.5.

Rozmiary:

  • Small są kompatybilne z butami narciarskimi 22.0 - 26.0 Mondopoint marek Scarpa i Crispi oraz z butami narciarskimi 22.0 - 25.5 Mondopoint marek Garmont i Scott.
  • Large są kompatybilne z butami narciarskimi 26.0 i wyżej Mondopoint marek Garmont i Scott oraz z butami narciarskimi 26.5 i wyżej Mondopoint marek Scarpa i Crispi.

Uwaga: Te wiązania nie mają tradycyjnego systemu zwalniania pięty i palców z certyfikatem ISO. Ale Rottefella stworzyło opcję zwalniania palców. Trzymamy się wytycznych Rottefella podczas montażu i regulacji systemu zwalniania w tych wiązaniach.

Specyfikacje
Szerokość stopera:
110mm
Waga:
1850g
Wysokość stojąca:
30mm
Rodzaj Buta:
Telemark NTN boots
Płeć:
Męski, Damski
Rodzaj wiązań:
Telemark