×
Menu
Fuse Ochraniacze

Fuse Omega Ochraniacz na łokieć

259,00 zł
269,00 zł OSZCZĘDŹ 10,00 zł
(6)
Zoom
Rozmiar: L-XL
L-XL
W magazynie
Pokaż tabelę rozmiarów
1 para
Ilość
1 para
2 pary
3 pary
4 pary
5 par
6 par
7 par
8 par
Limited quantity available
Ilość
1 para
2 pary
3 pary
4 pary
5 par
6 par
7 par
8 par
Limited quantity available
  Zapisz na później
Z tej samej marki
Opis

Ochraniacze Omega firmy Fuse znajdują się na samym szczycie ich linii produktów. Wykorzystano w nich ogromną ilość najnowszych rozwiązań technologicznych, które gwarantują wysokiej jakości wsparcie i ochronę, a zarazem są wygodne, oddychające, lekkie i przyjemne w użyciu podczas całodniowych sesji treningowych na lokalnej miejscówce lub jazdy po całym mieście.

Oddychalność osiągnieto dzięki wykorzystaniu materiału Lycra i "Dry Fit", które pomagają wentylować kluczowe obszary, w których nadbudowa ciepła stanowi problem. Wsparcie osiągnięto poprzez połączenie materiału Lycra i taśm Kenesio™, a w miejscu utrzymują je uchwyty z neoprenu Sharkskin.

Bardzo wysoki poziom ochrony przez uderzeniem zapewniają nowoopracowane wkładki SAS-TEC, które są bardzo lekkie w porównaniu z poziomem ochrony, jaki oferują. Są przykryte warstwą kevlaru, dzięki któremu ochraniacze Omega są bardzi wytrzymałe.

Ochraniacze łokci wykonano w kolorystyce charakterystycznej dla tej serii ochraniaczy: czerni z zółtymi detalami na logo i paskach Kenesio.

Opinie   (6)

Brak opinii w języku polskim. Pokaż komentarze w innych w językach (6 opinii)

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki