×
Menu

Duże banery

Duży baner zwraca uwagę

Nic nie podkreśla lepiej Twojego wsparcia dla wybranego producenta hulajnóg niż duży baner reklamowy, rozciągnięty na drzwiach.

W tej kategorii znajdziesz banery reklamowe od wielu producentów hulajnóg, które sprzedajemy w sklepie SkatePro. Mamy w ofercie banery od firm Proto, Wise, Vex, Huffy, UrbanArtt, River oraz Crisp. Wszystkie banery są duże, lecz różnią się rozmiarami. Szczegółowe wymiary są podane w opisie produktu. Wszystkie banery są naprawdę spore, można je bez problemu zamocować na dwóch masztach flagowych, dzięki czemu otrzymasz bardzo duży baner, który możesz transportować na ulubione miejscówki i zawody.

Kto by nie chciał baneru reklamowego?

Niektórzy rodzice mogą pomyśleć: kto w ogóle myśli o powieszeniu na ścianie dużego baneru, jak te oferowane w tej kategorii? Cóż - sprzedajemy te banery z jakiegoś powodu, zanim jeszcze dodaliśmy je do naszej oferty, mieliśmy wiele zapytań od naszych młodych klientów. Z tego powodu skontaktowaliśmy się z różnymi firmami, które z chęcią odpowiedziały na to zapotrzebowanie. Regularnie dodajemy nowe produkty do tej kategorii, więc zapraszamy do odwiedzania co jakiś czas naszej strony, aby sprawdzić nowości.

Banery są również bardzo efektywne w zwracaniu uwagi w trakcie zawodów i imprez. Duże lub małe. Baner zawsze dodaje powagi Twojej imprezie czy zawodom i wyróżni je z tłumu.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki