×
MENU

Segway Ninebot

Jakiego rodzaju magią jest Segway hoverboard?

Segway lub Segway Ninebot to dwukołowa, samobalansująca się hulajnoga. Firma odkupiła patent Segway board, lub krótko segboard, w roku 2001 i wypuściła na rynek od tego czasu wiele różnych modeli. W roku 2016 firma wypuściła na rynek mini Segwaya, mniejszą wersją sprzętu, która może być używana przez dzieci.

Każdy model Segwaya posiada różną specyfikację i cechy. Hoverboard, na przykład, jest łatwy w transporcie i mniejszy od tradycyjnego Segwaya. Wybór jest kwestią osobistych preferencji i tego, co pasuje do twoich potrzeb.

Ninebot i Segway - dokładnie to samo?

Historia Segwaya i Ninebota to prawdziwy dramat. Dwukołowa samobalansująca hulajnoga została wymyślona w USA, ale inwestorzy natrafili na problemy z takim jej wykonaniem, aby była opłacalna.

Tymczasem w Chinach firma o nazwie Ninebot stworzyła podobny produkt, ale ponieważ Segway posiadał już światowy patent na samobalansujący skuter, nie zostało to dobrze odebrane w Ameryce i pozwano Ninebot. Ale jak poradził sobie z tym Ninebot? Kupili Segwaya i połączyli obie firmy. Dlatego też nasza samobalansująca hulajnoga nazywa się zarówno Ninebot, jak i Segway.