MENU
×

Zabawki do użytku zewnętrznego

  Filtr
Marki

Zabawki do użytku zewnętrznego dla każdego

W tej kategorii znajdziesz przedmioty przeznaczone do zabawy na świeżym powietrzu lub do zabawy w specjalnie wyznaczonej do tego przestrzeni wewnętrznej. Ta sekcja oferuje szeroki wybór frisbees, lin do chodzenia oraz bumerangów. Wszystkie przedmioty stworzone są z bardzo dobrej jakości materiałów, przeznaczone do użytku przez osoby w różnym wieku i o różnym poziomie umiejętności. Bumerangi i freesbies występują w różnorodnych kolorach oraz wzorach.

Diabolo

Diabolo to zabawa dla wszystkich grup wiekowych. Jest to prosta zabawka najczęściej wykonane z gumy i metalowego rdzenia, z nylonowym sznureczkiem i dwoma drewnianymi patyczkami. Z Diabolo można dokonać różnych sztuczek, zarówno sam i wraz ze swoimi przyjaciółmi. Zabawka Diabolo oryginalnie pochodzi z Chin. Obecnie, nowoczesne Diablo zostały zaprojektowane w innych materiałach i rozmiarach.

Jak używać Diabolo?

Najbardziej podstawowe umiejętności z zabawką diabolo to kręcenie go na sznurku. Można również ćwiczyć ruch rzucania diabolo w górę i złapać go ponownie na sznurek. Możliwe jest wykonywanie wielu sztuczek z diabolo ze sznurkiem, kijkami i różnymi ruchami ciała. Poza tym, możesz też uzyć kilku Diabolo mogą obracać w jednym ciągu w tym samym czasie.

Jojo

Jojo to prosta i kultowa zabawka, która znana jest od pokolenia. Zabawka została zaprojektowana z dwóch płyt okrągłych z długim sznureczkiem pomiędzy.

Jak używać Jojo?

Zabawa jest bardzo prosta, wystarczy sznureczek zamocować do środkowego palca i rzucać jojo jednym płynnym ruchem, który pozwoli opada i wraca do twojej dłoni.

Bardziej zaawansowane sztuczki są najczęściej wykonywane poprzez szarpnięcie ręką, a następnie przez ruch trick. Sztuczki może zarówno być wykonane ze sznurka i pętli.

';