MENU
×

Zabawki do użycia na zewnątrz

Zabawki do użycia na zewnętrz dla każdego

W tej kategorii znajdziesz przedmioty przeznaczone do zabawy na świeżym powietrzu, na plaży i w ogrodzie dla osób w każdym przedziale wiekowym. Możesz ich użyć zarówno na dworze, jak i w halach sportowych. Ta sekcja obejmuje szeroki wybór frisbee, lin do chodzenia oraz bumerangów.

Nasze bumerangi i frisbee są bardzo popularne pośród osób w różnym wieku. Wszystkie przedmioty stworzone są z bardzo dobrej jakości materiałów i są przeznaczone do użytku przez osoby o różnym poziomie umiejętności. Mają różnorodne kolory oraz wzory, a wykonano je z takich materiałów, które zapewniają wygodę, dzięki czemu ich łapanie jest bezpieczne i proste. Możesz rzucić je bardzo daleko i z duża prędkością, co sprawia, że ich używanie sprawia największą radość na dużych przestrzeniach.

Diabolo - świetna zabawka do ogrodu

Diabolo to zabawa dla wszystkich grup wiekowych, idealna na plażę lub do ogrodu. To prosta zabawka, wykonana najczęściej z gumy i metalowego rdzenia, z nylonowym sznureczkiem i dwoma drewnianymi patyczkami. Z diabolo można dokonać różnych sztuczek, zarówno samodzielnie, jak i z przyjaciółmi. Diabolo pochodzi od chińskiego jojo, ale jest wykonana z innych materiałów i ma inne rozmiary.

Jak używać diabolo?

Najbardziej podstawowy trik z diabolo to kręcenie go na sznurku. Następnie możesz również ćwiczyć rzucanie diabolo w górę i łapanie go ponownie na sznurek. Możesz wykonywać wiele sztuczek ze sznurkiem, kijkami i różnymi ruchami ciała. Poza tym możesz też uzyć kilku diabolo i obracać je w tym samym momencie na jednym sznurku.

Jak używać Jojo?

Jojo to prosta i kultowa zabawka, która znana jest od pokoleń. Zabawka została stworzona z dwóch okrągłych płyt z długim sznureczkiem pomiędzy. Wystarczy zamocować sznureczek do środkowego palca i rzucać jojo jednym płynnym ruchem, który wprawi je w ruch. Bardziej zaawansowane sztuczki są najczęściej wykonywane poprzez szarpnięcie ręką, a następnie wykonanie ruchu charakterystycznego dla określonego triku. Sztuczki można wykonywać wykorzystują zarówno sznurek, jak i pętlę.

';