×
Menu

Wrotki Roller Derby

Warto wiedzieć

Co to są Wrotki Derby?

Wrotki derby zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić zwinną jazdę, jednocześnie gwarantując wysoką wygodę. Są one znane z niskiego kroju i krótkiego rozstawu osi, co zapewnia większą responsywność ruchów. Modele wykorzystują wyściółkę, która gwarantuje dokładne dopasowanie i zapewnia ochronę stóp przed silnymi uderzeniami.

Wrotki derby są produkowane z rozmaitych materiałów, m.in.: prawdziwej skóry, przyjaznej weganom sztucznej skóry oraz nylonu. Wymienione tworzywa gwarantują wysoką jakość i trwałość buta.

Jak dopasować Wrotki Derby?

W przypadku wrotek do debry, ważne jest, aby uzyskać precyzyjne dopasowanie, a jednocześnie wybrać sprzęt niepowodujący uczucia dyskomfortu. W zależności od modelu, niektóre buty można formować na gorąco, uzyskując idealny kształt dla danego użytkownika. Ważne jest jednak uprzednie upewnienie się, że produkt daje nam taką możliwość.

Tak więc, jaki rozmiar powinieneś wybrać? Pamiętaj, że marki nieco inaczej projektują swój sprzęt, więc nie ma uogólnionej rozmiarówki, która sprawdzi się dla wszystkich wrotek derby. Zachęcamy Cię do zapoznania się z tabelą rozmiarów na stronie konkretnego przedmiotu, który wzbudził Twoje zainteresowanie, aby wybrać odpowiedni model.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wrotkach i kółkach derbowych, przeczytaj nasz poradnik Jak wybrać wrotki derby.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki