×
MENU

Drążek Pogo

Drążek Pogo to skoki na 2,8 metra!

Drążek pogo używany jest do wykonywania sztuczek i sportu nazywanego Extreme pogo, znanego również jako Xpogo. Skoczek pogo to bardziej rozwinięta wersja szczudeł ze sprężyną, lecz w przeciwieństwie do wersji zabawkowej, jest bardziej wytrzymały i wyższej jakości - stworzony do wykonywania trików.

Sztuczki wykonywane są często w przestrzeni miejskiej, gdyż drążek można łatwo zabierać ze sobą i nie jest potrzebne wiele przestrzeni do wykonywania trików. Może już kiedyś próbowałeś używać zabawkowej wersji drążka, lecz nasze produkty to coś dużo więcej, zdecydowanie nie chcesz ich testować bez kasku do ochrony głowy. Na naszym topowym modelu możesz wyskoczyć na wysokość 2.8 metra.

Ewolucja drążka pogo

Szczudła ze sprężyną i drążki pogo znane są od lat. Wiele osób kojarzy je z zabawkami dla dzieci. Jednakże, w okolicy nowego milenium, pojawił się sport Xpogo, wiele osób zaczęło wykonywać triki i sztuczki przy pomocy swoich drążków pogo. W tamtym okresie nie wymyślono jeszcze drążków extreme, pierwsze pojawiły się w 2004 roku. Skoczki tego typu były przystosowane do wyższych i cięższych użytkowników w porównaniu do klasycznych drążków. Ponadto, wyposażono je w bardziej zaawansowane sprężyny. Producenci drążków pogo kontynuowali rozwój materiałów i technologii, tworząc wytrzymałe, wysokiej jakości produkty.

Jeśli szukasz dobrej zabawy pełnej akcji, zdecydowanie powinieneś wypróbować ten sport!