×
Menu

Odzież Narciarska i Ubrania Zimowe

Odzież Narciarska zagwarantuje Ci ciepło na stoku

Właściwy zestaw odzieży narciarskiej zapewni Ci komfort, ciepło i poczucie suchości podczas górskich przygód na nartach. W ośrodkach narciarskich często panują naprawdę niskie temperatury, a opady śniegu i intensywny wiatr to codzienność, dlatego też tak ważne jest odpowiednie przygotowanie i posiadanie właściwych ubrań.

Jakich ubrań potrzebuję?

Bielizna termoaktywna, druga warstwa oraz warstwa wierzchnia to 3 elementy odzieży narciarskiej, które zapewnią Ci radość z jazdy na stoku niezależnie od pogody.

Bielizna narciarska to inaczej tzw. warstwa bazowa, która odpowiada za skuteczne odprowadzanie potu i wilgoci, co pozwala na utrzymanie ciepła ciała. Bielizna powinna być dobrze dopasowana i ściśle przylegać do skóry. Można ją nosić zarówno na górnej, jak i dolnej części ciała. Sprawdź naszą ofertę Bielizny Termoaktywnej.

Drugą warstwą określa się ubrania zakładane na bieliznę narciarską, bezpośrednio pod warstwę wierzchnią. Pozwala ona utrzymać ciepłotę górnym partiom ciała, lecz możesz ją łatwo ściągnąć, gdyby było Ci za gorąco. Stanowi więc świetny sposób na regulację temperatury ciała. Sprawdź naszą ofertę w kategorii Druga Warstwa na Narty.

Warstwa wierzchnia stanowi bezpośrednią ochronę przed śniegiem, deszczem i wiatrem. Do tej kategorii wliczają się kurtki narciarskie i spodnie narciarskie. Niektóre modele posiadają dodatkowe ocieplenie z polaru, które zapewni Ci dodatkową ochronę przed chłodem. Sprawdź naszą ofertę Kurtek Narciarskich i Spodni Narciarskich.

Ubrania, które znajdziesz w tej kategorii, nadadzą się zarówno do jazdy na nartach, jak i na snowboardzie. Ważnym sprzętem potrzebnym do obu tych sportów są również Rękawice Narciarskie.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki