×
MENU

Sprzęt do unihokeja

  Filtr
Kolory
Certyfikat IFF

Warto wiedzieć

Kije do unihokeja i inne dodatki do unihokeja

Unihokej to bardzo popularna gra, w którą można grać w każdym miejscu. Nieważne, czy pod dachem czy na świeżym powietrzu. Wystarczy, że użyjesz czegoś jako bramki, będziesz miał piłkę i kij do unihokeja. Możesz kupić kompletny zestaw do unihokeja, w którym znajduje się sześć kijów do unihokeja i dwie piłki. To idealny zestaw do rozpoczęcia gry na szkolonym boisku lub w klubie sportowym.

W tej sekcji znajdziesz sprzęt do unihokeja zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących. Unihokej jest znany również pod nazwą floorball. To kontaktowy sport halowy wywodzący się od hokeja. Sprzęt do unihokeja składa się z plastikowej piłki z otworami, kija do unihokeja dla gracza i zazwyczaj sprzęt ochronny.

Dobierz odpowiedni sprzęt dla profesjonalistów i początkujących

Kij o odpowiedniej długości powinien sięgać od podłogi do pępka. Standardowa długość kija dla dorosłych wynosi ok. 96 cm, zaś w przypadku młodzieży - 76 cm.

Zwróć uwagę, że podczas pomiaru długości kija nie jest brane pod uwagę ostrze, Oznacza to, że aby otrzymać całkowitą długość kija musisz dodać jeszcze ok. 15 cm. W naszej ofercie znajdują się kije o różnym flexie, od 23 do 32. Niewielki flex daje sztywniejszy kij, który pasuje dużemu i silnemu graczowi. Zachęcamy do przyjrzenia się kompletnym zestawom do unihokeja przeznaczonym do szkół i klubów unihokejowych. Znajdź odpowiedni sprzęt i szykuj się do gry!

Wzrost Kij
120-140 cm 70 cm
140-150 cm 80 cm
150-160 cm 87 cm
160-175 cm 92 cm
175-190 cm 96 cm
190-210 cm 100 cm