Produkt jest wyprzedany i najprawdopodobniej nie wróci do sprzedaży. Zobacz podobne produkty
×
Menu

Vi Pro Carbon Boot

Produkt wyprzedany. Nie można dokonać wysyłki

Opis

Skorupa jest pierwszą i jedyną skorupą do jazdy szybkiej, która nie jest symetryczna, ale jest idealnie ukształtowana i anatomicznie zbudowana do stóp rolkarza.
Vi-shell jest tutaj, aby przejąć kontrolę. Jest wykonana w 100% z włókna węglowego. Dzięki temu skorupa jest mocna i wspierająca. Skorupa Vi ma również mocowanie 195 mm z gniazdem Powerslide X, które umożliwia łyżwiarzowi regulację ramy na boki, do przodu i do tyłu, w celu uzyskania idealnie dostosowanej pozycji ramy i buta. "Vi" to nie tylko ewolucja - Vi to rewolucja.

Nasza cholewka z nanoskóry PU jest miękka, ale bardzo wytrzymała i odporna. Ten wyjątkowy materiał otula stopę jak skarpetka. Zmniejszyliśmy również cholewkę do minimum, aby zmniejszyć wagę. Nasz nowy Waterdrop Suprafiber™ (WDS) to całkowicie nowa mikrofibra, której używamy do wewnętrznej wyściółki. Włókna są wyjątkowo długie, aby zapewnić większy komfort, a dzięki wydrążonej konstrukcji są w stanie odprowadzać wilgoć z dala od skóry. Wydrążone włókna tworzą również mikro cyrkulację powietrza, zapewniając dodatkowy efekt chłodzenia.

Specyfikacje

Rodzaj buta:
Możliwość termoformowania
But - materiał:
Carbon
Montaż:
195mm
Cechy wkładek:
Anatomiczny kształt
Waga:
420g
Materiał wkładki:
Mikrofibra
Zapięcie:
Sznurowadła, Regulacja Tarczowa

Opinie klientów

Napisz opinię dotyczącą produktu
Pokaż wszystkie

SkatePro