×
Menu

T-shirty na hulajnogę

  Filtr
Marki
Rozmiar
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Jak się ubrać na hulajnogę?

Koszulka to podstawowy element ubioru każdego miłośnika hulajnóg. Świat mody hulajnogowej stoi przed Tobą otworem. Możesz postawić na odważne, szalone wzory albo na sprawdzoną klasykę - zwykły, czarny albo biały T-shirt. Nie obowiązują tu żadne reguły czy zasady. Długi czy krótki rękaw? Wybierz coś, w czym będziesz czuł się wygodnie i stylowo.

Jaki T-shirt hulajnogowy wybrać?

Twój T-shirt powinien być wygodny i przewiewny. Szczególnie istotne jest to latem, jeśli chcesz uniknąć ociekania potem po dłuższych sesjach na skateparku. Twoja koszulka musi być stosunkowo luźna, żeby nie ograniczać Twoich ruchów podczas wykonywania trików. Możesz też rozważyć zakup dodatkowo wzmacnianej koszulki, jeśli nie chcesz, by rozdarła się przy niefortunnym upadku.

Styl Twojego hulajnogowego T-shirta

Większość marek hulajnogowych oferuje ubrania w luzackim, nieformalnym stylu. To zdecydowanie najbardziej popularna i najczęściej spotykana estetyka wśród użytkowników hulajnóg. Odrobinę za duży, upstrzony kolorami T-shirt na pewno sprawi, że wyróżnisz się na skateparku w iście hiphopowym stylu. Agresywne wzory z kolei często przemawiają do riderów rozkochanych w estetyce punkowej.

Odśwież swoją stylówkę z naszą kolekcją Odzieży na hulajnogę.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki