Opis
MIG to pionier w dziedzinie ochronie całej twarzy, którą opracował Anon. Gogle narciarskie MIG są kompatybilne z MFI i idealnie pasują do kominiarki MFI dzięki zastosowaniu systemu magnetycznego zapięcia.
Podobnie jak w przypadku serii M2, ten model gogli narciarskich również posiada technologię Over-The-Glass, co umożliwia zakładanie pod nie normalnych okularów i czerpanie przyjemności z przebywania pośród śniegu. Co więcej, zespół Anon połączył siły z Zeiss Optics i razem stworzyli najwyższej jakości kontrast umożliwiający zwiększenie rozpoznawalności terenu.
W zestawie znajduje się para gogli i woreczek z mikrofibry do przechowywania i czyszczenia gogli narciarskich M2.
Czarne oprawki z soczewkami Sonar Silver firmy Zeiss to idealny kompan na jazdę w jasne i słoneczne dni, bo jego rating VLT wynosi jedynie 6%.
Cechy:
- Wysokość oprawek: 90mm
- Potrójna warstwa pianki na twarzy
- Oprawki z lekkiego termoplastycznego poliuretanu (TPU)
- Technologia MFI® (w trakcie procesu patentowego)
- Kompatybilne z normalnymi okularami (OTG)
- Zapinany z tyłu pasek na soczewki
- Technologia sferycznych soczewek Anon
- Technologia soczewkowa opracowana z Zeiss
- Silikonowy pasek No-Slip
- ICT (Technologia zintegrowanej widoczności)
- Woreczek z mikrofibry na gogle