Produkt jest wyprzedany i najprawdopodobniej nie wróci do sprzedaży. Zobacz podobne produkty
×
MENU
CCM

CCM Ribcor 64K Senior Łyżwy hokejowe

1399,00 zł
 
(3)
Zoom
Produkt wyprzedany. Nie można dokonać wysyłki
Zobacz podobne produkty
Wyprzedaż
Opis

Seria łyżew hokejowych Ribcor była od dawien dawna dedykowana dla oddanych graczy, którzy oczekują od swojego sprzętu wszystkiego, co najlepsze. Model Ribcor 64K nie stanowi wyjątku. Optymalizacja ślizgu i kroków oraz duże doświadczenie, które wniósł ze sobą zespół CCM sprawiają, że otrzymujesz świetne hokejówki, które spełnią wymagania każdej osoby. Ich główna cecha to quarter Ribcor, który odpowiada za ulepszony flex do przodu i wytrzymałość.

Łyżwy hokejowe Ribcor 64K posiadają dwuczęściowy język z grubego i gęstego filcu, który zapewnia doskonałą wygodę i dopasowanie. Podeszwę zewnętrzną stworzono z formowanego wtryskowo plastiku i jest wentylowana, co skutkuje mniejszą wagą buta i świetną wentylacją.

Anatomicznie ukształtowana wkładka CCM sprawia, że przy każdym odepchnieciu uzyskujesz maksimum przeniesienia siły.

Oprawa SpeedBlade 4.0 gwarantuje jeszcze bardziej zoptymalizowany transfer energii oraz daje bardzo agresywny i ostrzy kąt skrętu.

Uwaga: Z naszego doświadczenia z rozmiarami CCM, zdecydowaliśmy określić łyżwy rozmiarami pasujacymi do rozmiaru buta codzinnego. Gdy wybierasz rozmiar nowych łyżw CCM, wybierz ten sam rozmiar, jakie nosisz buty codzienne.

Marka CCM używa swojej własnej konwersji rozmiarów oraz oznaczyła rozmiary produktów ich własnym rozmiarem "EU". To oznacza, że rozmiar na pudełku, nie będzie zgodny z rozmiarem, który zamówiłeś. Dlatego prosimy o przymierzenie łyżew przed ich odesłaniem.

Specyfikacje
Cechy wkładek:
Wentylowane, Anatomiczny kształt, Ochrona lace bite, Czuły język
Wymienna płoza:
Tak
But - materiał:
Composite
Materiał wkładki:
Mikrofibra
Rodzaj buta:
Hard
Zapięcie:
Sznurowadła
Quarter pack:
Tech mesh
Cholewka:
V-Cut, Mid-cut
Podeszwa:
Composite exhaust
Materiał płozy:
Stal nierdzewna
Ostrzenie:
Fabrycznie naostrzone
Ząbki:
Nie
Z tej samej marki
Opinie  
 
(3)
These Ice Hockey Boots are, perfect fit, very comfortable and light weight. They were delivered in a very short time with no issues. I also had them sharpened as additional and the edges were perfect when I took to the ice. I would definitely recommend this supplier to anyone interested in purchasing a high quality pair of Ice Hockey Boots.
caroline Jones (Solihull)
03/01/2019
Ocena: 5 z 5!
Pokaż wszystkie 3 oceny