Wyprzedaż
Oszczędź nawet do 80%  -  Ponad 300 przecenionych produktów!  -  Kliknij tutaj
×
MENU
Ninebot Segway

Segway MiniLite

1649,00 zł
2499,00 zł OSZCZĘDŹ 850,00 zł
 
(1)
Zoom
W magazynie (3 sztuki)
Nie zwlekaj! Tylko 3 w magazynie
1 sztuka

Ilość

1 sztuka
2 sztuka
3 sztuka
Limited quantity available
  Zapisz na później
Do dzisiejszej wysyłki pozostało 00:00:00 godzin
Wyprzedaż
Opis

Segway prezentuje elektryczną deskorolkę MiniLITE w wersji dla mniejszych riderów od 6 roku życia. Posiada kilka podobnych funkcjonalności jak wersji MiniPRO, ale są one bardziej okrojone.

MiniLITE sprawia, że jazda na Segwayu jest przyjemna i łatwa dla dzieci. Możliwość ponad 200 mikro regulacji na sekundę pomaga w dopasowaniu urządzenia do użytkownika. Dodatkowym atutem jest integracja Segwaya z aplikacją. Dzięki tym funkcjom użytkownicy będą czuć się bezpiecznie i szybciej uczyć się manewrów.

MiniLITE jest głównie kontrolowany przez drążek kontroli, który delikatnie zakrzywia się do kształtu wewnętrznej strony uda. Pochylając się w kierunku, w którym chcesz jechać, MiniLITE zareaguje i cię tam zabierze. Urządzenie przeznaczone dla riderów o wadze od 10 do 80kg.

Dzięki łączności z aplikacją zyskujesz bogaty zakres opcji, które są zarówno zabawne, jak i informacyjne. Począwszy od statystyk użytkowania do funkcji "riders-nearby" dzięki, której znajdziesz innych użytkowników Segwaya w okolicy. Aplikacja pomoże Ci zoptymalizować i poszerzyć zasięg jazdy. Aplikacja jest dostępna zarówno na Androida, jak i na IOS. Dodatkowo pozwala kontrolować wiele różnych funkcji, takich jak kolor światła LED czy sprawdzanie stanu baterii. Dzięki aplikacji aktywujesz również alarm, który Cię powiadomi, jeśli tylko ktoś spróbuje ukraść twojego cennego Segwaya.

Wszystkie materiały dobrane są ze względu na ich lekkie właściwości, a także wytrzymałość strukturalną i trwałość. Materiały to między innymi: magnez, tytan, węgiel i aluminium.

Dane techniczne:

  • Silnik: 2 x 350 watów
  • Kompatybilny z systemami Android i IOS na telefon
  • Max. prędkość: 16km/h
  • Przybliżony zasięg: 18km
  • Maksymalny kąt jazdy: 15°
  • Maksymalna waga użytkownika: 80kg
  • Przybliżony czas ładowania: 3 godziny
  • Waga: 12.5kg
  • Wymiary: L:263mm x W:590mm x H:590mm


Ważne:

Zasady korzystania z elektrycznych pojazdów rekreacyjnych typu Segway na drogach publicznych różnią się w zależności od kraju. Zachęcamy do sprawdzenia z lokalną policją lub organem publicznym w celu uzyskania szczegółowych zasad w swoim kraju.

Z racji tego, że miniLITE jest pojazdem elektrycznym, zalecamy używanie go tylko w suchych warunkach, a nie na piaszczystych lub nadmiernie zakurzonych powierzchniach.

Dla naszych klientów z Wielkiej Brytanii z przykrością informujemy, że w segwayu miniLITE nie ma brytyjskiej wtyczki do ładowarki. Dlatego wymagana jest wtyczka adaptera.

Specyfikacje
Rodzaj wtyczki ładowarki:
EU
Z tej samej marki
Opinie  
 
(1)
Segway MiniLite jest super! Mój 10 letni syn jest zachwycony. Na razie jeździ w domu i czeka na lepszą pogodę. Zakup bez żadnych problemów, bardzo szybka dostawa! Towar idealny! POLECAM!!!!
Joanna Chwaszcz (Lublin)
05/01/2019
Ocena: 5 z 5!