Produkt jest w tej chwili wyprzedany i być może wróci do sprzedaży. Nie znamy jednak daty jego dostawy. Zobacz podobne produkty
×
MENU
×
Huffy Slider

Huffy Slider Pro 3

2699,00 zł
Zoom
Video
Produkt wyprzedany. Nie można dokonać wysyłki
Otrzymaj e-mail, gdy produkt wróci do magazynu
Opis

Huffy Pro 3 to model slidera zaprojektowany wyłącznie do zjazdów, dlatego rowerek posiada pegi zamiast pedałów.

Rowerek Huffy Pro 3 posiada 5 częściową ramę oversize wykonaną ze stali. Konstrukcja ramy ma niższy środek ciężkości co zapewnia lepszą stabilność podczas dużej prędkości. Rowerek posiada niegwintowaną kierownicę wykonaną z aluminium aby zredukować jej wagę. Hamulec tarczowy Avid Elixir 5 zapewnia precyzyjne hamowanie na każdej nawierzchni. Tylnie koła slidera są pompowane, posiadają aluminiowy rdzeń. Aby zapewnić płynniejszy zjazd i ulepszyć wytrzymałośc kół, na koła nałożony został rękach PVC. Rowerek posiada wytrzymałe siedzenie pokryte neoprenową powłoką aby ulepszyć komfort siedzenia i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Specyfikacje:

  • Średnica tarczy: 180mm
  • Kierownica: w. 700 mm, aluminum
  • Przednie koło: 20" x 2,5"
  • Tylnie koła: 10", 1000g
  • Siedzenie: Stal & Neopren
  • Max 114 Kg

Rowerek polecany jest do użytku od 12 roku życia. Użytkownik powiniem mierzyć co najmniej 151cm.

Zauważ, że:
Istotne jest aby zacieśnić wszystkie części rowerka przed użytkowaniem. Hamulec powinien obracać się swobodnie i nie wydawać znaczących dźwięków. Jeśli jednak słyszysz działanie hamulca, spróbuj go wyregulować tak aby tarcza obracała się swobodnie i wydawała tylko cichy dźwięk.

Kabel hamulca powinien być zamontowany poprzez plastikową klamrę, która zazwyczaj znajduje się na dnie pudełka. Jeśli kabel nie jest zabezpieczony, może zaplątać się wokół kierownicy i ulec zniszczeniu.

';